Babynabytek.cz   »   Vše pro kojence   /   Bezpečnost dětí   /   SIPO Ochranná páska na hrany nábytku, transparentní - 1ks

DOČASNĚ VYPRODÁNO - SIPO Ochranná páska na hrany nábytku, transparentní - 1ks

Měkká a pružná páska, která vám umožní zajistit pracovní desky, stoly, skříně a další předměty, díky čemuž jsou vaše děti v bezpečí a nenarazí na tvrdou hranu .. více

Naše cena: 219 Kč
Hodnocení
4.5
12 Hodnocení

Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
34810-0 SIPO Ochranná páska na hrany nábytku, transparentní - 1ks
219 Kč
dočasně vyprodáno

SIPO Ochranná páska na hrany nábytku, transparentní - 1ks

Měkká a pružná páska, která vám umožní zajistit pracovní desky, stoly, skříně a další předměty, díky čemuž jsou vaše děti v bezpečí a nenarazí na tvrdou hranu nábytku. Pásku lze oříznout tak, aby dokonale přiléhala k hranám nábytku.

Ochrana ostrých hran a rohů, je velmi užitečná zejména pro malé děti, které se učí chodit a běhat po domě. Tlumí nárazy a zabraňují zraněním o ostré hrany nábytku.

Páska je průhledná, takže se skvěle hodí tam, kde nechceme viditelné změny. Délka role je 3 metry, ale lze ji řezat a přizpůsobit individuálním potřebám.

Návod k použití:

  • Povrch před nalepením důkladně očistěte a osušte.
  • Odlepte pásku z ochrany a poté ji nalepte na příslušné místo. Pevně zatlačte.
  • Počkejte až lepidlo dobře přilne, ideálně 24 hodin.

Materiál:

  • syntetický kaučuk

Dodatečné informace: Zařízení je určeno pouze pro vnitřní použití. Upozorňujeme, že některé děti mohou být schopny ochranu odstranit. Doporučujeme pravidelně kontrolovat stav pásků.

Značka

SIPO - bezpečnost dětí

vytváří bezpečný prostor pro nejmenší členy domácnosti.

Své produkty navrhují a vyvíjí z hlediska bezpečnosti tak, aby se děti cítily sebevědomě již od útlého věku a rodiče je mohli v klidu sledovat, jak dělají první krůčky.

Bezpečnost dětí je prioritou. Proto josu všechny produkty důkladně testovány a vybírány podle nejvyšších standardů. Značka se řídí politikou tzv. 5 kontrol: trvanlivost, materiál, aplikace, bezpečnost použití a účinnost.

Díky značce SIPO zajistíte bezpečí a úsměv pro všechny členy Vaší rodiny.

více značky: Sipo

Fotky uživatelů

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.5
12 zákázníků
hodnotilo