Babynabytek.cz   »   Dětský nábytek   /   Komody a skříně   /   Komody

Dětské komody

V dětském pokojíčku potřebujete praktickou skříňku, do které můžete ukládat dětské oblečení, koupací potřeby a další nezbytnosti související s péčí o miminko, batole nebo malé dítě. Je totiž velmi nepraktické mít všechny tyto věci v ložnici rodičů nebo třeba v obývacím pokoji. Matka je potřebuje mít u sebe ve chvílích, kdy se péčí o miminko zabývá.

Klasické komody jsou dvoudvéřové. Uvnitř bývá jedna či dvě poličky na odkládání věcí. Kromě toho může být komoda vybavena i nástavcem. Nemusí sloužit jenom jako skříňka s dětským oblečením, stejně dobře se dá využít k ukládání hraček a her. Výborně se dovnitř schovají třeba deskové hry či puzzle a různé skládačky.

Design komody může být jednoduchý, ale přitom originální, aniž by to skříňce ubíralo na její funkčnosti. Dá se využít různých vhodných kombinací barev. Obvykle se komody zhotovují z masivního, například bukového dřeva. V takovém případě zaručují velkou životnost. Ovšem využít se samozřejmě dá i kvalitní lamino.

Alternativou komod jsou v posledních letech plátěné organizéry, které obsahují ovykle 3-6 boxů. Hitem jsou zejména organizéry s licenčními motivy od studia Disney.

Pro fanoušky ledního hokeje tu máme úžasné hokejové komody.

celkem 20 produktů

Doporučené Nejnovější Nejlevnější Slevy Skladem

Hledané fráze: komody pro děti, dětské komody

Čekáte na novinky? Napíšeme vám!

Podobné kategorie