Babynabytek.cz   »   Vše pro kojence

Vše pro kojence

Potřeby pro přebalování a koupání zahrnují spoustu položek. Nepostradatelné jsou přebalovací podložky s barevnými motivy, které se vyrábějí z kombinace 100% bavlny a bílého plátna. Uvnitř je zašita silikonová výplň. Umožňuje podložku prát při teplotách 30 ° a také žehlit při stejné teplotě.

Vaničky pro miminka se nabízejí hluboké a dostatečně ergonomicky tvarované o rozměrech 100 x 48 cm. Užívají se až do 1 roku věku dítěte. Díky anatomickému tvaru se s nimi velmi snadno manipuluje. Doplňují se molitanovými lehátky, které zajistí dokonalou polohu a bezpečí dítěte. Vyrábí se ze zdravotně nezávadného měkkého molitanu.

Dětské osušky tvoří vysoce savý a příjemný materiál, obvykle mikrovlákno, které nedráždí dětskou pokožku. Kapuce chrání hlavičku, rozměry osušek jsou různé, například 76 x 80 cm nebo 100 x 110 cm podle toho pro jak staré dítě jsou určeny.

Kvalitní, savé a měkké, takové jsou dětské pleny v nabídce. Například jde o bambusové vlákno, které zajistí vyšší jemnost a savost než pleny bavlněné. Splňují požadavky hygienických norem a jsou antialergické. Dají se prát v pračce, ovšem bez použití aviváže, která snižuje savost. 

Strana: 1 3 4 5 6

celkem 165 produktů

Doporučené Nejnovější Nejlevnější Slevy Skladem

Strana: 1 3 4 5 6