Babynabytek.cz   »   Dětské postele   /   Patrové

Patrové postele

Dětské patrové postele disponují kvalitní zábranou, která dítě ochrání před případným pádem z patra postele. Přestože patrovky (palandy) splňují bezpečnostní normy, doporučujeme je pro děti starší 6 let, které už na sebe dají větší pozor a žebřík ani spaní v patře pro ně nepředstavuje takové riziko, jako pro mladší děti. Pokud ale vyloženě nechcete patrovku, alternativou jsou dětské rozkládací postele.

Patrové postele jsou ideální do malých dětských pokojů pro dvě děti. Výhodou je, že dvě lůžka jsou v prostoru umístěna nad sebou. Druhé lůžko tak (na rozdíl od postelí s přistýlkou) nijak neomezuje pohyb v pokoji. Ani v noci.

Oblíbené jsou dětské patrovky z masivního dřeva. Jejich povrch však nemusí být pouze v přírodní hnědé. Nejvíce žádaná je bílá nebo šedá, ale na výběr máte z mnoha barevných variant patrových postelí.

Patrová postel je důležitý kus nábytku, který svými rozměry ihned strhne pozornost každého, kdo se ocitne v dětském pokoji. Pokuste se proto patrovku vybrat s ohledem na ostatní vybavení dětského pokoje.

Pokud máte 3 děti, zvažte patrovou postel s výsuvným lůžkem. Získáte tak rozkládací postel pro tři děti a ještě ušetříte místo.

celkem 9 produktů

Doporučené Nejnovější Nejlevnější Slevy Skladem

Čekáte na novinky? Napíšeme vám!