Babynabytek.cz   »   Dětské postele   /   S přistýlkou   /   Dětské rozkládací postele

Dětské rozkládací postele

Pro úsporu místa v dětském pokoji pro dvě děti pořiďte rozkládací postel, která v sobě ukrývá ještě jedno plnohodnotné místo pro každodenní spaní. Tyto postele jsou proto známé jako postele s výsuvným lůžkem nebo přistýlkouVýhodou rozkládacích postelí je možnost dočasně (přes den) skrýt jedno z lůžek, aby nezabíralo místo. Jakmile druhé lůžko potřebujete, jednoduše jej zpod postele vysunete. Spodní lůžko je proto nejčastěji o úroveň níže než horní.

Chcete, aby děti mohly spát na dvoulůžku vedle sebe? Řešením jsou dětské rozkládací postele (nejčastěji se zvýšenými zády). Rošty těchto postelí jsou totiž ve stejné výšce, a proto jsou matrace na stejné úrovni. Přestože tento typ rozkládacích postelí připomíná manželskou postel, jsou vhodné také pro děti. Ve složeném stavu tyto postele působí jako alternativa pohovek pro každodenní spaní. Stačí hezký přehoz, pár dekorativních polštářků a z rozkládací postele je praktické posezení do dětského pokoje.

Úložný prostor u rozkládacích postelí většinou tvoří 2 šuplíky. V některých případech je spodní lůžko kombinací úložného prostoru a lůžka. Záleží jen na vás čemu dáte přednost.

Máte vybráno:

celkem 7 produktů

Doporučené Nejnovější Nejlevnější Slevy Skladem

Zajímavou alternativou rozkládací (výsuvné) postele je skládací postel s matrací, kterou lze využít k občasnému přespání rodiče v dětském pokoji nebo dítěte v ložnici rodičů.

Čekáte na novinky? Napíšeme vám!