Babynabytek.cz   »   Dětské postele   /   S přistýlkou

Dětské postele s přistýlkou

Klasické dětské dřevěné postele doplňené přistýlkou jsou vhodné pro návštěvy nebo sourozence. Ve svých útrobách navíc často skrývají také úložný prostor v podobě jednoho až dvou šuplíků. Takto se skutečně šetří prostor, kterého nikdy není nazbyt. Je pravda, že patrové postele by ušetřily ještě více míste místa než rozložená postel s přistýlkou. Ale když jde o děti, ušetřené místo není vše!

Jednou z výhod postelí s přistýlkou je bezpečné spaní bez rizika vážného úrazu. Na horním lůžku tak bez obav můžete uložit děti mladší 6 let, které jsou na patrovou postel ještě malé. Další výhodou rozkládací postele je dobrá dostupnost horního lůžka. To dítě ocení zejména když je vyčerpané nebo nemocné. Do postele se dostane rychle a bez námahy. Žádné šplhání po žebříku, které by ho zbytečně unavilo.

Dva sourozenci, kteří ve svém pokoji nemají místo na 2 samostatné postele ocení postele s přistýlkou, a pohodlně se na nich vyspí. Pokud se chcete vyhnout hádkám, kdo bude spát na horním nebo dolním vysunutém lůžku, zkuste rozkládací postele, kde jsou po rozložení obě matrace ve stejné výšce.

Většina postelí s přistýlkou je vyrobena z masivu, který svou vahou udržuje pevnou konstrukci výrobku. Díky tomu postele dětem poslouží po mnoho let.

celkem 8 produktů

Doporučené Nejnovější Nejlevnější Slevy Skladem

Do dětského pokoje pro sourozence, kde i ten nejmladší má více než 6 let bez obav zvažte koupi dětské patrové postele. Na rozdíl od postelí s výsuvnou přistýlkou, budou mít děti v pokoji více prostoru na hraní. A to po celý den.

Čekáte na novinky? Napíšeme vám!