Babynabytek.cz   »   Dětský nábytek   /   Stoly a židle   /   Kreslicí stoly   /   Designová židle X pink

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Designová židle X pink

Tato krásná dětská židle z kolekce X je skvělá v kombinaci se stolem ze stejné řady. Díky tomu že je židle bez ostrých hran je pro děti velmi bezpečný. Děti na .. více

Naše cena: 955 Kč
Hodnocení
4
0 Hodnocení

Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
33641-0 Designová židle X pink
955 Kč
dočasně vyprodáno

Designová židle X pink

Tato krásná dětská židle z kolekce X je skvělá v kombinaci se stolem ze stejné řady. Díky tomu že je židle bez ostrých hran je pro děti velmi bezpečný. Děti na něm mohou kreslit, svačit, dělat čajové dýchánky apod.

Vlastnosti:

  • estetika
  • multifunkční využití
  • netoxická barva na vodní bázi
  • bezpečné pro děti

Rozměr:

  • 222 x 222 x 238 mm

Materiál:

  • březová překližka
  • kovové zapínání

O značce

Babai_logo

Značka Babai nese poselství pro rodiny a připomíná, že bychom si měli užívat společné chvíle, dokud můžeme. Cílem značky Babai je ukázat lidem, že rodič také může být součástí dětství, zapojit se do hry, cítit radost z jednoduchých věcí.

Přírodní hračky podporující fantazii a zároveň v interiéru fungují jako doplněk a naznačují, že život zde, je hlavně o dětech, lásce a společných chvílích.

Když si dětství spolu s dětmi neužíváme, z čeho jiného pak máme mít radost? Děti brzy vyrostou. Užívejme si tyto vzácné chvíle, kdy pořádek není prioritou. Užívejme si radost a kreativitu. Přijde čas, kdy přestanou s nadšením říkat: „Mami, dívej“ a nám tyto chvíle budou chybět. A dříve, či později přijde čas, kdy nám i pohozené hračky, umazaná zrcadla a všudy přítomné kresbičky budou chybět.

Vytvořte i Vy svým dětem jedinečné dětství. Takové dětství, které je v dnešní době velmi vzácné. Takové, které se nevejde do tabulek ani norem dnešního uspěchaného světa.

Na našich stránkách nabízíme:

  • Magnetické domečky, které využívají princip Montessori hry. Čisté linie, žádné přebytečné zdobení a jednoduchost složení a rozložení stěn, vybízí dětskou fantazii ke hře. Domečky jsou vyrobeny tak, aby děti byly pravými tvůrci a mohly si domeček dotvořit dle vlastních představ použitím barev, pastelek či fixů. Fantazii se meze nekladou. Navíc díky své jednoduché konstrukci a otvorům v místě oken lze domeček použít i jako noční světlo.
  • Židličky, stolečky jsou vyrobeny s myšlenkou na udržitelnost a přírodní materiály a v neposlední řadě se smyslem pro detail. Důležité je, že u všech těchto produktů jsou hrany zaoblené, aby děti mohly snadno a bezpečně manipulovat s produkty. Nábytek je díky použitému materiálu (překližka) lehký a zároveň stabilní a dlouhá léta bude ve vaši domácnosti sloužit jako praktický a zároveň designový prvek.
  • Dřevěné Montessori hračky jsou vytvořeny s láskou k designu a přírodním materiálům. Díky své jednoduchosti vybízí dětskou fantazii, ale i logické myšlení, motoriku a navádí ke hře na role. Stále si zachovávají prostý a příjemný design, díky kterému i když jsou hračky neuklizené dokážou vytvořit příjemný dojem v místnosti. Celá řada produktů Babai je tvořena v duchu Montessori. Děti si samostatně volí, jak hračky budou používat a žádný způsob nebude špatný. Vše je dovoleno.
BARVY: růžová, sv.růžová
více značky: Babai

Fotky uživatelů

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo