Babynabytek.cz   »   Bílý nábytek

Bílý nábytek

Čistě bílý nábytek a doplňky do dětského pokoje jsou nadčasové a univerzální. Bílá barva je vhodná pro všechny děti bez ohledu na věk nebo pohlaví. Holky i kluci v předškolním nebo školním věku si na bílý dekor rychle zvyknou.

Každý kousek bílého nábytku splňuje bezpečnostní nároky, které na výrobce klade mezinárodní legislativa. Výhodou bílého nábytku je omyvatelnost, protože kreativitu menších dětí nic nezastaví a kreslí přímo po nábytku;)

Materiál bílého nábytku volte dle svých očekávání. Masivní dřevo s bílým nátěrem je odolné a při dobrém zacházení má lepší životnost než lamino. Bílé lamino je zlatou střední cestou za přijatelnou cenu. Alternativou jsou také MDF desky upravené na bílo.

Bílá barva se skvěle kombinuje s pastelovými barvami nebo přírodními tóny. Kombinace bílé barvy a přírodního materiálu nadchne příznivce skandinávského (nordic) stylu. Bílá barva je ideální jako flexibilní základ, který lze snadno přizpůsobit různým dekorativním změnám, jak dítě roste a mění se jeho zájmy.

Bílé postýlky, postele, komody i truhly na hračky najdete u nás. Vyberte si ještě dnes. S výběrem rádi poradíme.

Máte vybráno:

Strana: 1 3

celkem 90 produktů

Doporučené Nejnovější Nejlevnější Slevy Skladem

Strana: 1 3