Babynabytek.cz   »   Pravidla testování

Pravidla testování

1. JAK S NÁMI TESTOVAT?

  • PŘIHLÁSÍTE SE k testování
  • Vyplníte potřebné údaje k testování
  • Čekáte zda budete vybráni na testování
  • Otestujete v praxi
  • Popíšete svou zkušenost v krátké recenzi (podmínkou jsou fotografie s daným testovacím produktem)

2. KDO MŮŽE TESTOVAT

Testování se smí zúčastnit každá fyzická osoba s bydlištěm na území České republiky, která vyplnila přihlašovací formulář včetně osobních údajů a vyjádřila souhlas s registrací a podmínkami užití. Z více osob, které mají shodné příjmení a/nebo doručovací adresu, získá produkt vždy jen jedna osoba.

3. CO SE TESTUJE?

Produkty pro testování vybíráme z nabídky našeho eshopu www.babynabytek.cz

4. KDY SE TESTUJE?

Testujeme vždy v termínech pro danou kampaň. Informaci a podmínky zasíláme všem přihlášeným uživatelům v newsletteru, najdete jej také zde na webových stránkách a na našem Facebook profilu. Tam se dozvíte, kdy bude probíhat přihlášení k testování a jak postupovat.

5. JAK SE PŘIHLÁSÍM K TESTOVÁNÍ?

Pokud se chcete zúčastnit testování, je potřeba vyplnit přihlašovací formulář. Poté doplníte potřebné údaje a napíšete, proč máte zájem o toto testování. Pak jste již automaticky přihlášen/a k testování zvoleného výrobku.

6. JAK JSOU ZÁJEMCI VYBÍRÁNI?

Důležité pro zařazení do testování je vyplnění přihlašovacího formuláře. Důraz bude dán na Vaši odpověď: Proč chcete právě Vy testovat tento výrobek. Finální výběr provádíme společně s brand managerem produktu. Vybraní zájemci o testování budou informováni emailem.

7. JAK TESTOVANÝ VÝROBEK HODNOTIT?

Hodnotíte vyplněním formuláře a svým slovním zhodnocením. Vaše hodnocení by mělo být vloženo do 14 dnů po obdržení produktu. Během testování budeme s vámi komunikovat a pomáhat s případnými dotazy ohledně testovacího produktu. Součástí vaší recence bude 5-10 fotografií či videa, která budou zveřejněny na webové stránce eshopu www.babynabytek.cz.

8. KDY PRODUKT K TESTOVÁNÍ OBDRŽÍM?

Produkty jsou rozesílány přímo od nás. Jsou zpravidla distribuovány ihned po uveřejnění vybraných zájemců. Pokud Vám produkt nedorazí do 7 pracovních dnů od vyhlášení, ozvěte se nám na email info@babynabytek.cz a my doručení prověříme.

9. VRACÍM ZBOŽÍ ZPĚT?

Ne. Testující produkt, který budete testovat Vám zůstává.

CHCI TESTOVAT