Babynabytek.cz   »   Přihlášení k testování matrací Ourbaby

Přihlášení k testování matrací Ourbaby

Chcete se stát rodinou, která nám pomůže otestovat dětské matrace značky Ourbaby a na jejíž doporučení se budou moci ostatní spolehnout? Zapojte se do našeho testování eshopu babynabytek.cz.

Stačí se jednoduše zaregistrovat. Do středy 2. října 2019 vybereme 3 testující, kterým zašleme dětskou matraci Ourbaby (rozměr z nabídky dle vašeho výběru). Během následujících dvou týdnů bude probíhat vaše testování. Výsledkem bude uživatelská recenze doložená fotografiemi (popř. video ukázkou).

Navíc! Ze všech vyplněných formulářů vybereme jednoho výherce, který získá dětskou kovovou postel BIBI v hodnotě 5996 Kč.

Testování dětské matrace a soutěž o postel


Pro testování hledáme 3 rodiny s dětmi ve věku 3 - 8 let (váha dítěte do 80kg) Výzva končí za 7 dnů


Víte jak vybrat tu nejlepší matraci pro vaše dítě? Na co si dát při výběru pozor?

Bez matrace se dnes neobejde prakticky nikdo. Správně zvolená matrace může ulevit od bolestí zad a kloubů a zkvalitnit spánek, naopak špatně zvolená matrace může negativně ovlivnit opěrný systém těla, což je nebezpečné zejména u dětí. Děti jsou pořád v pohybu a matrace musí být kvalitní, pevná a odpovídající věku a hmotnosti dítěte. A také faktu, že dítě v posteli tráví mnohem více času, než dospělák.

Více o testovacích matracích najdete zde.

JAK TESTOVAT

  • Přihlaste se k testování
  • Klikněte na tlačítko CHCI TESTOVAT
  • Vyplňte potřebné údaje
  • Poté vybereme 3 nejvhodnější zájemce o toto testování

CHCI TESTOVAT

Vyplněním formuláře, souhlasíte s Pravidly testování.