Babynabytek.cz   »   Hračky pro děti   /   Výtvarné hračky   /   Kreslící šablona číslice

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Kreslící šablona číslice

Šablona s číslicemi od 0 do 9 je perfektní pomůckou k prvnímu počítání. Zavěste rámeček na zeď a vyměňujte šablony, abyste získali hračku, která současně .. více

Naše cena: 418 Kč
Hodnocení
4
0 Hodnocení

Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
31503-0 Kreslící šablona číslice
418 Kč
dočasně vyprodáno

Kreslící šablona číslice

Šablona s číslicemi od 0 do 9 je perfektní pomůckou k prvnímu počítání. Zavěste rámeček na zeď a vyměňujte šablony, abyste získali hračku, která současně rozvíjí dětské dovednosti.

Díky kreslící šabloně se dítě učí, jak vypadají jednotlivé číslice a také jejích pořadí. Číslice jsou poměrně velké (výška 8,5 cm), takže si je můžete pohodlně procvičovat. Vedle každé číslice jsou šipky ukazující pořadí kreslených tahů. Kromě toho jsou pod číslicemi puntíky, které počtem odpovídají danému číslu. 

Kreslící šablona je dobře promyšlená vzdělávací hračka, která se hodí také do mateřských školek. Díky pevné konstrukci je odolná a trvalá.

Prodáváme pouze šablonu bez rámečku.

Šablonu lze použít i bez rámečku, pokud jí umístíte na stůl nebo na podlahu. Kreslit můžete štětečkem, pastelkami nebo propisovací tužkou.

Produkt je vyroben z materiálu na bází dřeva. Na fotografiích jsou zobrazeny příklady šablon v rámečku. Rámeček je třeba dokoupit samostatně.

Věk: 3+

Rozměry: 60 x 40 cm

Splňuje bezpečnostní normy EU.

Fotky uživatelů

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo