Babynabytek.cz   »   Hračky pro děti   /   Výtvarné hračky   /   Kreslící šablona abeceda

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Kreslící šablona abeceda

Šablona s velkými písmeny je perfektní přípravou na psaní. Zavěste rámeček na zeď a vyměňujte šablony, abyste získali hračku, která současně rozvíjí dětské .. více

Naše cena: 418 Kč
Hodnocení
4
0 Hodnocení

Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
31502-0 Kreslící šablona abeceda
418 Kč
dočasně vyprodáno

Kreslící šablona abeceda

Šablona s velkými písmeny je perfektní přípravou na psaní. Zavěste rámeček na zeď a vyměňujte šablony, abyste získali hračku, která současně rozvíjí dětské dovednosti.

Hračka je nápomocná při učení se psát a cvičení jemných motorických dovedností. Díky kreslící šabloně se dítě učí, jak vypadají jednotlivá písmena a také jejích pořadí v abecedě. Písmena jsou poměrně velká (výška 5,5 cm), takže si je můžete pohodlně procvičovat. Vedle každého písmena jsou šipky a číslice určující pořadí následujících tahů. 

Kreslící šablona je dobře promyšlená vzdělávací hračka, která se hodí také do mateřských školek. Díky pevné konstrukci je odolná a trvalá.

Prodáváme pouze šablonu bez rámečku.

Šablonu lze použít i bez rámečku, pokud jí umístíte na stůl nebo na podlahu. Psát můžete štětečkem, pastelkami nebo propisovací tužkou.

Produkt je vyroben z materiálu na bází dřeva. Na fotografiích jsou zobrazeny příklady šablon v rámečku. Rámeček je třeba dokoupit samostatně.

Věk: 3+

Rozměry: 60 x 40 cm

Splňuje bezpečnostní normy EU.

Fotky uživatelů

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo