Babynabytek.cz   »   Dětské postele

Dětské postele

Dětské postele a postýlky tvoří srdce dětského pokoje. Přes 333 modelů dětských postelí vám dává na výběr dle nejrůznějších požadavků. Vyberte si třeba podle:

  • provedení a tvaru - klasické dětské postele z módy nevyjdou, ať se jedná o jednolůžka, postele s přistýlkou nebo dvoupatrové postele (palandy) pro sourozence. Hitem posledních let jsou také postele ve tvaru aut nebo postele ve tvaru domečku. Do malých dětských pokojů se nejvíce hodí multifunkční postele, které v sobě kombinují více kusů nábytku, a tím šetří drahocenné místo.
  • materiálu - pro odolnost, stabilitu a přírodní vzhled dřeva jsou stále velmi oblíbené dětské postele z masivu. Třeba z borovice. Pokud vás kresba dřeva příliš nezajímá a dáváte přednost širší paletě barev za rozumnou cenu, prohlédněte si naše dětské postele z lamina (desek na bázi dřeva: MDF; LTD; HDF). A co takhle kovové postele, které jsou na první pohled jedinečné, elegantní a stylové?
  • barvy - protože barvy působí na náladu každého dítěte a tvoří atmosféru dětského pokoje, myslete na to také při výběru postele. Do pokojů v jemných pastelových barvách se hodí čistě bílá dětská postel. Oblíbené jsou však také postele v přírodním dekoru nebo postele s potiskem dětských motivů.

A co šuplíky k postelím? V naší nabídce najdete dětské postele s úložným prostorem i bez něho. K vybraným postelím si můžete úložné prostory koupit samostatně.

U nás pořídíte také dětskou postel s matrací nebo si dětskou matraci můžete vybrat zvlášť a podle svých požadavků v kategorii Dětské matrace.

Pokud hledáte levné dětské postele, najdete je přímo tady.

Máte vybráno:

Strana: 1 3

celkem 66 produktů

Doporučené Nejnovější Nejlevnější Slevy Skladem

Strana: 1 3

Nábídku dětských postelí, která vás potěší šířkou výběru, kvalitou i cenou najdete na Babynabytek.cz 

Čekáte na novinky? Napíšeme vám!