Babynabytek.cz   »   Dětské postele   /   Dětské postele pro větší děti od 2 let

Dětské postele pro větší děti od 2 let

Dětem předškolního věku a malým školákům už menší postýlky a postele nestačí. Potřebují větší postele o délce ložné plochy alespoň 140-160 cm. Záleží na tom, zda chcete postel, která předškolákům vydrží do 6 nebo do 12 let.

Menším dětem (již od 2 let) do výšky 120 cm stačí ještě postýlka o rozměru 140x70 cm. Vyšším dětem uděláte radost postelí o délce ložné plochy alespoň 160-180 cm. V naší nabídce najdete jak standardní rozměry (160x80 cm, 180x80 cm), tak atypické.

Vyberte si a těšte se na nový kus krásného nábytku do dětského pokoje;)

Máte vybráno:

Strana: 1 3 4 5

celkem 148 produktů

Doporučené Nejnovější Nejlevnější Slevy Skladem

Strana: 1 3 4 5

Rozhodnutí, kdy je ten pravý čas na větší dětskou postel (o délce 140-160 cm) je na uvážení rodičů a individuálním vývoji dítěte. Již od 2 let (výška cca 88 cm), může dítě klidně spávat na větší posteli. Mějte však na paměti, že pro bezpečnost dítěte je zásadní zábrana, která dítě ochrání před pádem z postele.

Moderní alternativou postele se zábranou jsou nízké (podlahové) postele, které snižují výšku případného pádu z postele na naprosté minimum. Někdy se těmto postelím říká montessori postele, protože dětem pomáhají, aby zvládly do postele vlézt bez pomoci dospělých.

Montessori postele máme také v rozměrech vhodných pro větší děti.

Čekáte na novinky? Napíšeme vám!