Babynabytek.cz   »   Dětské postele

Dětské postele
seřazeno dle výše slev zrušit

Stejně tak jako dospělý člověk, tak i dítě má rádo své pohodlí a to si může dopřát jen tehdy, když mu odpovídá velikost jeho postýlky. Každý ví, že děti rostou jako z vody a změna postele je pro ně významnou událostí. V naší nabídce najdete postele přehledně rozdělené podle velikosti, abyste i svému dítěti vybrali místo, kde se mu bude nejlépe usínat. Hlavním kritériem výběru je fyzická velikost dítěte a také jeho věk. Pokud vybíráte dětskou postel poprvé, pravděpodobně se vám bude hodit do začátku několik rad, abyste hned zpočátku neudělali při výběru chybu.

Ačkoliv děti rostou rychle, nevybírejte jim zbytečně velké postýlky. Například postýlky pro dospělé mají zcela odlišnou výšku matracového roštu a svými parametry odpovídají velkému tělu. Dětské postele jsou přesně stavěny na anatomii dětského těla, dítě se do nich snadno dostane a ještě snadněji v nich usne, jelikož se v nich bude cítit bezpečně. 

Základní věkové rozdělení je skvělým orientačním bodem. Děti do dvou let věku by měly spinkat v dětské postýlce. Teprve následně by měli rodiče začít s výběrem dětské postele. Od 2 do 6 let věku se vybírají nejčastěji postele o rozměrech 130-160 centimetrů. Když už je dítko starší, tedy mezi 6-10 lety, vybírá se postel o velikosti 180 centimetrů a více. Disponujeme kvalitními a zdravými postelemi pro všechny tyto věkové kategorie, vybírat je můžete v široké nabídce.

Máte vybráno:

celkem 8 produktů

Doporučené Nejnovější Nejlevnější Slevy Skladem

Hledané fráze: dětská postel, dětské postele, levne detske postele, postele pro děti, postele

Čekáte na novinky? Napíšeme vám!