Babynabytek.cz   »   Dětský pokoj

Dětský pokoj

Zařizujete dětský pokoj? Máme pro vás kompletní vybavení do dětského pokoje. Kusový nábytek i celou pokojovou sestavu. Pro miminka, školáky i teenagery.

První miminko v rodině je velkou výzvou pro každého rodiče. My vám pomůžeme s výběrem dětského nábytku, lůžkovin i dekorací. Díky nim bude dětský pokojíček malým královstvím pro odpočinek, hru i spánek.

Přestože starší děti už mají pokoj zařízený, jak rostou, potřebují místo malé postýlky větší dětskou postel. Navíc v pokojíčku přibývá hraček a oblečení se začíná kupit. Přišel čas udělat si radost novým kusem nábytku. Co říkáte?

V pokoji, který sdílí více sourozenců často najde uplatnění patrová postel, velké šatní skříně nebo několik komod. Oblíbeným kusem nábytku jsou také různé regálové a policové systémy.

Ani se nenadějete a dětský pokoj se promění na studentský. Bez pořádného psacího stolu a pracovní židle si takový pokoj pro studenta neumíme představit. Proto u nás najdete také nadčasový nábytek, kterým nepohrdne ani teenager.

Ať už sháníte doplněk do dětského pokoje nebo celou kolekci dětského nábytku, Babynabytek je to pravé místo, kde si vyberete. Podle potřeby, stylu i místa, které vám ještě v dětském pokoji zbylo.

Strana: 1 ...38 39 40 41 42 43 44 45 47

celkem 1405 produktů

Doporučené Nejnovější Nejlevnější Slevy Skladem

Strana: 1 ...38 39 40 41 42 43 44 45 47