Babynabytek.cz   »   Zařizování pokojíčků online? 5 důvodů, proč si to zamilujete!

Zařizování pokojíčků online? 5 důvodů, proč si to zamilujete!

Nakupování nábytku přes internet má mnoho výhod. Aniž byste vytáhli paty z domova, zařídíte si celý dětský pokoj. Od postýlky, přes pokojovou sestavu až po nástěnné dekorace. Zní vám to jako samozřejmost? Ale co když vás doma zavře nemoc nebo dokonce vláda? Uvědomujete si všechny důvody, proč je bezkontaktní zařizování pokojíčku tak skvělé? Představujeme vám 5 výhod online nakupování z pohodlí domova.

Online nakupování je bezesporu efektivnější než objíždění obchodních domů a kamenných prodejen. To platí jak při nákupu potravin, domácích spotřebičů, tak při zařizování dětského pokoje. Možná vás napadne, že objednat si trvanlivé potraviny je trochu jiné než objednat si těžký dětský nábytek o váze několika desítek kilogramů. Díky profesionálním přepravcům však ani objemná a těžká zásilka není žádný problém.

E-shop s vybavením do dětského pokoje vám garantuje vše, co najdete podrobně rozepsané v obchodních podmínkách. Obchodní podmínky chrání vaše zákaznická práva před nákupem i po něm. Při nákupu online tak oceníte zejména možnost vrácení zboží do 14 kalendářních dnů bez udání důvodů.

Ke standardům dobrých e-shopů patří také ochotná zákaznická podpora, výběr z více platebních možností nebo třeba reference spokojenosti ostatních zákazníků.

Kromě obvyklých výhod online nakupování vám Babynabytek.cz přináší také další výhody.

1. Široký sortiment vybavení do dětského pokoje

Ať už vybavujete zbrusu nový pokoj pro miminko nebo jen obměňujete zařízení pokojíčku starších dětí, vždy je lepší nakupovat tam, kde mají širokou nabídku. Nejde jen o to, že u nás seženete, co vás napadne. Díky objednání veškerého vybavení pokojíčku na jednom místě platíte pouze jedno poštovné.

Při průběžné aktualizaci naší nabídky pamatujeme na děti v každém věku. Pro nastávající rodiče máme už před narozením jejich potomka vše do pokoje pro miminko. Dobře víme, že zatímco batole se těší na své první odrážedlo, malý školák bude potřebovat kvalitní psací stůl. Na své si u nás přijdou i starší děti, které už neohromí nábytek s potiskem kreslených postaviček z animovaných pohádek.

Naší největší specialitou jsou však postýlky a postele. Najdete u nás desítky různých modelů postýlek a dětských postelí.

2. Celoroční akce, slevy a novinky

Po celý rok svým věrným zákazníkům chystáme nejrůznější překvapení. Sezónní slevy, výprodeje nebo dárečky k objednávkám.

Kdo se přihlásí k odběru našeho newsletteru ví o všem jako první.

Na sociálních sítích na vás čekají životní moudra, vtípky i soutěže o hodnotné ceny. Buďte online, sledujte nás a nic vám neunikne.

3 (ne)obyčejné důvody, proč kupovat nábytek na internetu

Díky zkušenosti z období přísných vládních nařízení jsme si znovu uvědomili 3 důvody, proč je i nakupování nábytku do dětského pokoje online lepší než chodit po obchodech.

V roce 2020 jsme si totiž mohli vyzkoušet nakupování za nouzového stavu. Koupit si obyčejný rohlík nebo mouku nebylo nikdy předtím takové dobrodružství! Senioři měli při nakupování přednost. U vchodu jste si museli vzít rukavice nebo použít dezinfekci. Po celou dobu jste museli navíc mít nasazenou roušku a nepřibližovat se k ostatním zákazníkům blíže než na 2 metry. Najednou se ze “samozřejmých” výhod staly jedinečné. Uznejte sami.

3. Zařiďte pokojíček z pohodlí domova

Sotva ráno vstanete můžete klidně v pyžamu nakoupit dětskou postel, komodu i bytové doplňky do dětského pokoje. Nezdržujte se ranní hygienou, oblékáním ani nadbytečným pohybem. Stačí vám pouze připojení k internetu a nějaké to chytré zařízení (počítač nebo telefon). V zařízení dětského pokoje vám nezabrání ani omezení volného pohybu nebo nařízená celostátní karanténa.

4. Nakupujte svým tempem kdykoli vás napadne

Při nakupování nemusíte brát ohled na ostatní zákazníky. Můžete nakupovat v klidu. Je na vás jestli svůj nákupní online košík naplníte za pár minut nebo si vybírání rozložíte na několik dní. Žádná otevírací doba. Nakupujte ve dne nebo v noci, jsme tady pro vás.

Když dojde na placení, nestojíte žádnou frontu, prostě zaplatíte a na svoji objednávku nemyslíte až do dne kdy vám u dveří zazvoní přepravce.

3. Žádné roušky, dezinfekce ani rozestupy

Nakupujte bez roušky! Své bacily předáte maximálně svému počítači nebo mobilnímu zařízení;) Ostatní zákazníci s vámi nepřijdou do kontaktu a pokud zvolíte bezkontaktní platbu kartou nebo převodem na účet, tak i samotné předání zásilky proběhne rychle a bezkontaktně. Platba zboží až při převzetí je sice možná, ale za časů rizika nákazy je vůči přepravci rozhodně ohleduplnější předem zaplacená objednávka.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli.