Babynabytek.cz   »   O nás

O nás

Za vznikem internetového obchodu stojí mladí rodiče, kteří se rozhodli na základě vlastních zkušeností nabídnout Českému trhu kvalitní dětské zboží za dobrou cenu. Firma se postupně rozrůstala z rodinného domu až do skladových prostor o rozloze 2 tis. m². S vzrůstající poptávkou, jsme rozšiřovali naši nabídku a snažili se plnit přání klientů.

Nyní se řídíme, stejně jako v minulosti, především požadavky a potřebami maminek, tatínků a hlavně dětí. Sledujeme nové trendy a inspirujeme se v celém světě a také u našich zákazníků. Víme, co rodiče chtějí a co v Česku doposud chybělo.  Naše kvalitní služby nabízíme od roku 2008 a pro velký úspěch působíme také od roku 2010 na Slovenském trhu. Výrobky, které přivedeme na trh, důkladně vybereme a vyzkoušíme na „vlastních“ dětech J  Naším cílem je, aby produkty splňovaly veškeré nároky zákazníků a bezpečnostní normy. Neustále nabídku rozšiřujeme a doplňujeme v souladu s novými trendy. Zakládáme si na bezpečnosti, kvalitním provedení a zdravotní nezávadnosti všech nabízených produktů. V naší nabídce naleznete především dětské postele různých velikostí, typů a použitých materiálů. Také dětské matrace, rozličný dětský nábytek, dekorace, povlečení, koberce a také širokou nabídku kojeneckého zboží.

Náš tým má rád nové výzvy a nápady. Snažíme se o to, aby naše nabídka byla jiná než u ostatních. Myšlenka a motto naší společnosti, kterou se řídíme, může být pro mnohé klišé, ale je to opravdu spokojený zákazník.

Neustále naši nabídku zvětšujeme, rádi zkoušíme nové věci, které můžeme nabídnout zákazníkům. Hledáme ty produkty, které jsou nejen praktické, ale které vždy potěší.

 

Našim cílem je rozdávat radost!