Babynabytek.cz   »   Příběh vizionářů, tvůrců a podnikatelů s dětskými pokojíčky

Příběh vizionářů, tvůrců a podnikatelů s dětskými pokojíčky

 

Nedaleko jablunkovského průsmyku, v severovýchodní části České republiky se před více než 10 lety začal psát příběh specialistů na dětský nábytek. Znáte ho?

Z rodinného domu do skladu

Před více než 10 lety jsme společně založili firmu s vybavením do dětských pokojíčků. Začali jsme postýlkami, matracemi a dětskými koberci. První zásilky jsme odbavovali z vlastní kuchyně. Firma rostla jako z vody a pro množství balíčků se nebylo kam hnout.

Doufali jsme, že naše podnikání jen tak neskončí, a proto jsme se rozhodli pro větší sklad. Sklad o rozloze 2000 m² už není tak útulný jako naše kuchyně, ale zato můžeme používat k manipulaci s těžkými balíky vysokozdvižné vozíky;)

Bez týmu zkušených profesionálů bychom nebyli čím jsme. Postupně se z rodinného podniku stala firma, kterou aktuálně tvoří a buduje přes 30 lidí. Od datových analytiků, programátorů, přes účetní, obchodní tým, kreativce, skladníky, až po zákaznickou podporu.

Naše děti, naše inspirace a motivace

Inspirují nás velcí vizionáři, kterým ani Mars není dalekým cílem, ale ze všeho nejvíc nás inspirují vlastní děti. Při rozšiřování naší nabídky sledujeme domácí i zahraniční trendy. Krásný a funkční pokojíček je pro nás o rovnováze mezi stylem a potřebami rodiny.

S vlastními dětmi jsme si ověřili, že každá etapa života dítěte si žádá své. Díky každodennímu provozu obchodu víme třeba tohle: Rodiče s prvním miminkem analyzují každý detail výrobku. Rodiny se dvěma a více dětmi v malém bytě využívají každý centimetr čtvereční. A konečně chápeme také potřeby dospívajících a studentů, kteří si pokoj představují docela jinak než rodiče.

Bezpečí, kvalita a odolnost výrobků jsou pro nás prioritou číslo jedna. Produkty důkladně prověřujeme a případné nedostatky řešíme, co nejrychleji. Někdy stačí domluva s výrobcem jindy hledáme kvalitnější alternativu.

Zařizujeme pokojíčky po celé Evropě

Spokojenost českých zákazníků nás v roce 2010 motivovala k otevření eshopu pro sousední Slovensko a Polsko. V následujících letech se nám podařilo vybavit několik mateřských škol a také Babyhouse - rodinný penzion snů. Tohle ubytování v srdci Beskyd Těšínského Slezska je naší druhou láskou;)

V roce 2016 jsme otevřeli náš obchod pod značkou BANABY zákazníkům z Německa, Maďarska i Rumunska. Odezva nás mile překvapila a tak jsme uvažovali, co dál. V roce 2019 jsme se rozhodli pro Rakousko a Spojené království Velké Británie a Severního Irska.

Chystáme, budujeme, sníme

Kromě připravované expanze do dalších zemí Evropy (např. Chorvatska), chceme překvapit vlastní designovou řadou dětského nábytku a rozšiřovat nabídku o současné trendy v zařizování pokojíčků. Toužíme být místem, které vás inspiruje a pomůže vám vybavit pokojíček stylově, kvalitně a za rozumnou cenu.

Spoluprací s lokálními designery a výrobci podporujeme podnikatele a zároveň vám - našim zákazníkům - nabízíme kvalitní a neokoukané zboží, které jinde neseženete. Jste sami výrobcem vybavení do dětského pokoje a rádi byste se díky nám dostali k dlouhodobému zdroji zakázek? Nebo máte na někoho tip? Neváhejte nás kontaktovat.

V České republice také plánujeme vybudovat vlastní showroom, abyste si na vlastní oči prohlédli a vlastníma rukama osahali to nejlepší a nejnovější z naší nabídky. Kde a kdy to bude, se dozvíte, pokud nás budete sledovat na sociálních sítích nebo se přihlásíte k odběru našeho newsletteru.

Naší vizí i nadále zůstává zařizování pokojíčků tím nejlepším, co se vyrábí. Od nábytku, přes úložné prostory až po dekorace.

Děkujeme za vaši přízeň

Podnikaví rodiče Petr, Lenka & Tým Babynábytek