Babynabytek.cz   »   Lůžkoviny   /   Přikrývky a polštáře   /   Sety přikrývek a polštářů   /   Dětský set přikrývky a polštáře Comfy 90x120+40x60 cm celoroční

PRODEJ SKONČIL - Dětský set přikrývky a polštáře Comfy 90x120+40x60 cm celoroční

Koupě přikrývky je důležitá, vhodná výplň povlečení přispívá nemalou měrou k lepšímu a pohodlnějšímu spánku. Set přikrývky a polštáře Comfy je vybaven .. více

Naše cena: 557 Kč
Hodnocení
4.7
28 Hodnocení

Dětský set přikrývky a polštáře Comfy 90x120+40x60 cm celoroční

Koupě přikrývky je důležitá, vhodná výplň povlečení přispívá nemalou měrou k lepšímu a pohodlnějšímu spánku. Set přikrývky a polštáře Comfy je vybaven technologií DACRON® 95°C. Produkty z této řady Comfy jsou hodné pro využití během celého roku.

Tyto výplně se vyrábí pod přísnou kontrolou, což přináší záruku té nejvyšší kvality. Vyrábí se z materiálů, které jsou zdravotně nezávadné. Při výrobě se využívají inovativní technologie, díky kterým je struktura vláken pevnější a výjimečně dobře odolává vysokým teplotám.

Výplň do povlečení je atestována a také certifikována OKO-TEX STANDARD 100. Polyesterová výplň Dacron 95° umožní praní na 95 stupňů a sušení v bubnové sušičce a to, aniž by se narušila struktura vláken.

Výplň do povlečení je hezky tvarovaná a tvar si zachovává dlouhodobě i po opakovaném praní při velmi vysoké teplotě. Zachovává také svou měkkost. Tvar se ani po několika vypráních nemění, zůstává stále stejný.

Rozměry:

- přikrývka: 90 x 120 centimetrů, gramáž: 300g/m2

- polštář: 40 x 60 centimetrů

Provedení: set přikrývky a polštáře
Rozměr polštáře: 60x40 cm
Rozměr přikrývky: 120x90 cm
Roční období: celoroční

Fotky uživatelů

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.7
28 zákázníků
hodnotilo