Babynabytek.cz   »   Dekorace   /   Tapety   /   Fototapety   /   8 dílná fototapeta Frozen II

Sleva

DOČASNĚ VYPRODÁNO - 8 dílná fototapeta Frozen II

Nově přináší firma Walltastic oblíbený motiv Disney pohádky Ledové Království. Ať už máte rády Annu, čí spíše Elsu, tyhle dvě sestřičky spolu s veselým .. více

Naše cena: 1 229 Kč
Původní cena: 1 399 Kč
Hodnocení
4.7
13 Hodnocení


Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
6318-0 Frozen II 1 399 Kč 1 229 Kč dočasně vyprodáno

8 dílná fototapeta Frozen II

Nově přináší firma Walltastic oblíbený motiv Disney pohádky Ledové Království. Ať už máte rády Annu, čí spíše Elsu, tyhle dvě sestřičky spolu s veselým společníkem sněhulákem Olafem ozdobí zeď každého holčičího pokojíčku.

8 dílná fototapeta má rozměr 243 cm výška x 203 cm šířka.

NEŽ ZAČNETE: Vaše nástěnná tapeta se skládá z panelů. Prostřednictvím přísných procesů pro kontrolu výstupní kvalitu se snažíme, abychom vám přinášeli produkty ve špičkové kvalitě a perfektním stavu.

Než nanesete lepidlo na tapety Walltastic, rozložte si panely nástěnné tapety Walltastic na podlahu, abyste měli jistotu, že jste spokojeni s kvalitou tisku a barev a že panely správně lícují – povšimněte si, prosím, že všechny okraje, které se budou stýkat, mají zhruba 6 mm přesah tisku.

Pokud naleznete jakékoliv vady, obraťte se prosím ihned na svého dodavatele. Jakmile jakoukoliv část nástěnné tapety umístíte na zeď, již neposkytujeme záruku výměny či vrácení peněz.

Po nanesení tapety na stěnu nebo během jejího nanášení společnost Walltastic nenese zodpovědnost za jakékoliv poškození vaší tapety.

ROZMĚR: 203x243 cm
MOTIV: Frozen
více značky: Walltastic

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.7
13 zákázníků
hodnotilo