Babynabytek.cz   »   Dekorace   /   Nástěnné a okenní   /   Samolepky na okno   /   Samolepící dekorace Mraky a ptáčci - 0,5 m²

Sleva

PRODEJ SKONČIL - Samolepící dekorace Mraky a ptáčci - 0,5 m²

Samolepící dekorace Mraky a ptáčci o rozměru 0,5 metrů čtverečních. Soubor tvoří samolepky mráčků v různých odstínech modré barvy, barevných ptáčků a pestrých .. více

Naše cena: 589 Kč
Původní cena: 739 Kč
Hodnocení
4.3
23 Hodnocení


Samolepící dekorace Mraky a ptáčci - 0,5 m²

Samolepící dekorace Mraky a ptáčci o rozměru 0,5 metrů čtverečních. Soubor tvoří samolepky mráčků v různých odstínech modré barvy, barevných ptáčků a pestrých motýlků a sluníčka. Motiv působí příjemným dojmem a svým pečlivým výtvarným zpracováním se řadí k žádaným dekoracím.

Velmi snadno se lepí a je možné je kdykoli přemístit na jiné místo na zdi či okně, nebo jednotlivé části přemístit tak, že vytvoří jiné seskupení dle fantazie dětí. Jednoduchá je i údržba - nálepky lze otírat vlhkým hadříkem.

Polomatná samolepící fólie, ze které je dekorace vyrobena, má díky použité technologii velmi živé a výrazné barvy. Eliminuje odrážení světla při pohledu ze všech úhlů, což dodává dekoraci reálný vzhled. Samolepky nevydávají žádný nepříjemný zápach, jsou odolné vůči slunečnímu záření a jsou tištěny ekologickými, zdravotně nezávadnými barvami. Tuto dekoraci je nejvhodnější lepit na okna nebo hladké a suché stěny.

- slunce - poloměr 14 cm
- 18 x mrak - od 17 cm x 8 cm do 7 cm x 5 cm
- 18 x ptáček - od 11 cm x 7 cm do 8 cm x 5 cm
- 16 x motýlek - od 8 cm x 5 cm do 5 cm x 3 cm

Může být pěkně kombinováno se sestavou Domečky. Níže v obrázcích je uveden příklad.

MOTIV: ptáček, mráčky
více značky: Mint Kitten

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.3
23 zákázníků
hodnotilo