Babynabytek.cz   »   Dekorace   /   Tapety   /   Fototapety   /   Dětská 8 dílná fototapeta - Ben 10 Omniverse

Sleva

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Dětská 8 dílná fototapeta - Ben 10 Omniverse

Benova galaktická mise je tady! Ben má svá monstra jako Frankestrike, Snare – Oh a další. Jaké je vaše oblíbené? Novinka od firmy Waltastic 8 dílná fototapeta, .. více

Naše cena: 1 239 Kč
Původní cena: 1 399 Kč
Hodnocení
4.5
13 Hodnocení


Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
3962-0 Dětská 8 dílná fototapeta - Ben 10 Omniverse 1 399 Kč 1 239 Kč dočasně vyprodáno

Dětská 8 dílná fototapeta - Ben 10 Omniverse

Benova galaktická mise je tady! Ben má svá monstra jako Frankestrike, Snare – Oh a další. Jaké je vaše oblíbené? Novinka od firmy Waltastic 8 dílná fototapeta, které určitě rozzáří každý dětský pokojíček.

Parametry tapety:
- 203 cm šířka x 243 cm výška
- tapeta se skládá z 8 panelů

NEŽ ZAČNETE:
Vaše nástěnná tapeta se skládá z panelů. Prostřednictvím přísných procesů pro kontrolu výstupní kvalitu se snažíme, abychom vám přinášeli produkty ve špičkové kvalitě a perfektním stavu.

Než nanesete lepidlo Walltastic, rozložte si panely nástěnné tapety Walltastic na podlahu, abyste měli jistotu, že jste spokojeni s kvalitou tisku a barev a že panely správně lícují – povšimněte si, prosím, že všechny okraje, které se budou stýkat, mají zhruba 6 mm přesah tisku.

Pokud naleznete jakékoliv vady, obraťte se prosím ihned na svého dodavatele. Jakmile jakoukoliv část nástěnné tapety umístíte na zeď, již neposkytujeme záruku výměny či vrácení peněz.

Po nanesení tapety na stěnu nebo během jejího nanášení společnost Walltastic nenese zodpovědnost za jakékoliv poškození vaší tapety.

ROZMĚR: 203x243 cm
více značky: Walltastic

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.5
13 zákázníků
hodnotilo