Babynabytek.cz   »   Dětský nábytek   /   Zahradní nábytek   /   Zahradní domečky   /   Zahradní domeček Dream House

Slevy

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Zahradní domeček Dream House

Plastový zahradní domeček Dream House je ideálním místem pro vaše děti, kde mohou strávit svůj volný čas venku. Domeček je vyroben z kvalitního plastového .. více

Naše cena: 1 794 Kč
Hodnocení
4
1 Hodnocení

Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
34793-0 Zahradní domeček Dream House
1 794 Kč
dočasně vyprodáno

Zahradní domeček Dream House

Plastový zahradní domeček Dream House je ideálním místem pro vaše děti, kde mohou strávit svůj volný čas venku. Domeček je vyroben z kvalitního plastového materiálu a nabízí dostatek prostoru pro hrátky a zábavu.

Domeček má velikost 109 x 95 x 118 cm a je vhodný pro děti od 2 let. Jeho střecha je vyrobena z pevného plastu a chrání před sluncem a deštěm. Vstupní dveře jsou vybaveny klikou, kterou lze snadno otevřít a zavřít. Okna jsou bez výplně a umístěna na všech stranách domečku, což umožňuje přirozené světlo a dobrý výhled.

Design zahradního domečku je moderní a barevný, a bude se hodit do každé zahrady či na každou terasu. Domeček se snadno sestavuje a není třeba k němu žádného speciálního nářadí. To vše činí z plastového zahradního domečku Dream House skvělou volbu pro každého, kdo hledá bezpečný způsob, jak dětem nabídnout zábavu na čerstvém vzduchu.

Rozměry: 109x95x118

Barvy: červená, zelená, modrá

Fotky uživatelů

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
1 zákázníků
hodnotilo