Babynabytek.cz   »   Montessori   /   Montessori hračky a pomůcky   /   Velká boho manipulační tabule

PRODEJ SKONČIL - Velká boho manipulační tabule

Manipulační tabule (nazývaná také senzorická tabule) je v posledních letech hitem mezi hračkami. Tato hračka potěší děti i rodiče, kteří najdou chvilku oddechu, .. více

Naše cena: 3 193 Kč
Hodnocení
4
0 Hodnocení

Velká boho manipulační tabule

Manipulační tabule (nazývaná také senzorická tabule) je v posledních letech hitem mezi hračkami. Tato hračka potěší děti i rodiče, kteří najdou chvilku oddechu, když si nejmenší hrají s deskou. A to vše díky jednoduchému a estetickému vzhledu spojenému s mimořádnou funkčností. Co je však nejdůležitější, je hodnota, kterou deska přináší do rozvoje každého dítěte.

Tabule je vyrobena v duchu Montessori - umožňuje poznávat svět a rozvíjet samostatnost, logické myšlení, vnímavost a kreativitu. Předměty umístěné na tabuli poskytují nejen zábavu, ale také se dítě při hraní s nimi učí nové tvary a materiály, a proto je tabule vzdělávací hračka.

Na velké boho tabuli je připevněno 30 dílků. Každý z nich poskytne dítěti nejen zábavu, ale také nenuceným způsobem podnítí fantazii a zvědavost.

Na desce najdete: Kontakt se zástrčkou, přepínač, zámek, západku, rukojeť, dřevěné koule, bota se šněrováním, zrcadlo, řetízkový zámek, zvonek, kalkulačka, světla se 3 LED a 3 tlačítky, hodiny, Dveře (2 kusy), klika, třídič (6 položek), bludiště s letadlem, ložiska ...

Specifikace:

  • Materiál: 15 mm překližka
  • Rozměry: 60 x 48 cm
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Obsah balení:

  • stojan
  • montážní šrouby
  • panty
více značky: Ourbaby®

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo