Babynabytek.cz   »   Montessori   /   Montessori hračky a pomůcky   /   Manipulační tabule L

PRODEJ SKONČIL - Manipulační tabule L

Manipulační tabule (nazývaná také senzorická tabule) je v posledních letech hitem mezi hračkami. Tato hračka potěší děti i rodiče, kteří najdou chvilku oddechu, .. více

Naše cena: od 2 977 Kč
Hodnocení
4
0 Hodnocení

Manipulační tabule L

Manipulační tabule (nazývaná také senzorická tabule) je v posledních letech hitem mezi hračkami. Tato hračka potěší děti i rodiče, kteří najdou chvilku oddechu, když si nejmenší hrají s deskou. A to vše díky jednoduchému a estetickému vzhledu spojenému s mimořádnou funkčností. Co je však nejdůležitější, je hodnota, kterou deska přináší do rozvoje každého dítěte.

Tabule je vyrobena v duchu Montessori - umožňuje poznávat svět a rozvíjet samostatnost, logické myšlení, vnímavost a kreativitu. Předměty umístěné na tabuli poskytují nejen zábavu, ale také se dítě při hraní s nimi učí nové tvary a materiály, a proto je tabule vzdělávací hračka.

Na tabuli velikosti L je na dřevěné desce připevněno 27 dílků. Každý z nich poskytne dítěti nejen zábavu, ale také nenuceným způsobem podnítí fantazii a zvědavost.

Na desce najdete: žárovka, zvonek, západka, velký kruh, spona s visacím zámkem, visací zámek, rukojeť, karabina, uši s kruhem, dřevěná ozubená kola, spinner, kalkulačka, pásková přezka, suchý zip, čísla, obdélníkové bludiště s letadlem, zrcadlo, hodinky, bota na šněrování ....

Specifikace:

  • Materiál: 15 mm překližka
  • Rozměry: 60 x 48 cm
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Obsah balení:

  • stojan
  • montážní šrouby
  • panty

Tabule je na výběr ve 3 barvách: růžová, modrá, mint

více značky: Ourbaby®

Fotky uživatelů

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo