Babynabytek.cz   »   Montessori   /   Montessori hračky a pomůcky   /   Manipulační tabule M

PRODEJ SKONČIL - Manipulační tabule M

Manipulační tabule (nazývaná také senzorická tabule) je v posledních letech hitem mezi hračkami. Tato hračka potěší děti i rodiče, kteří najdou chvilku oddechu, .. více

Naše cena: od 1 792 Kč
Hodnocení
4
0 Hodnocení

Manipulační tabule M

Manipulační tabule (nazývaná také senzorická tabule) je v posledních letech hitem mezi hračkami. Tato hračka potěší děti i rodiče, kteří najdou chvilku oddechu, když si nejmenší hrají s deskou. A to vše díky jednoduchému a estetickému vzhledu spojenému s mimořádnou funkčností. Co je však nejdůležitější, je hodnota, kterou deska přináší do rozvoje každého dítěte.

Tabule je vyrobena v duchu Montessori - umožňuje poznávat svět a rozvíjet samostatnost, logické myšlení, vnímavost a kreativitu. Předměty umístěné na tabuli poskytují nejen zábavu, ale také se dítě při hraní s nimi učí nové tvary a materiály, a proto je tabule vzdělávací hračka.

Na tabuli velikosti M je na dřevěné desce připevněno 26 dílků. Každý z nich poskytne dítěti nejen zábavu, ale také nenuceným způsobem podnítí fantazii a zvědavost.

Na desce najdete: kontakt se zástrčkou, přezka na visací zámek, visací zámek, řetěz, rukojeť, klipový háček, dřevěné koule, uši s kruhy, posuvný zámek, pásková přezka, kulaté světlo, zámek s klíčem, ložisko (2 kusy), spinner, zvonek, plochá západka, kalkulačka, suchý zip, řetízek na dveře, zrcadlo, křídová deska, Obdélníkové bludiště s letadýlkem ...

Specifikace:

  • Materiál: 15 mm překližka
  • Rozměry: 50 x 39 cm
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Obsah balení:

  • stojan
  • montážní šrouby
  • panty

Tabule je na výběr ve 3 barvách: růžová, modrá, mint

více značky: Ourbaby®

Fotky uživatelů

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo