Babynabytek.cz   »   Bazar   /   Bazar - Dětská postýlka Cosmo 120x60 - bílá

DOČASNĚ VYPRODÁNO - Bazar - Dětská postýlka Cosmo 120x60 - bílá

Originální model bílé dětské postýlky Cosmo v moderním designu. Standardní rozměr 120x60 cm ve variantách s úložným prostorem nebo bez. Vhodná pro děti od .. více

Naše cena: 1 654 Kč
Původní cena: 3 135 Kč
Hodnocení
4
0 Hodnocení

Kód: Varianta: Cena: Dostupnost:
34430-0 120x60 cm postýlka bez úložného prostoru
3 135 Kč 1 654 Kč
dočasně vyprodáno

Bazar - Dětská postýlka Cosmo 120x60 - bílá

KOSMETICKÁ VADA

Sestaveno a rozloženo zákazníkem. Znečištění povrchu - předchozím majitelem (zboží se vrátilo)

Originální model bílé dětské postýlky Cosmo v moderním designu. Standardní rozměr 120x60 cm ve variantách s úložným prostorem nebo bez. Vhodná pro děti od narození až do výšky 100 cm.

Možnost přestavby postýlky

Vyměňte přední bočnici s příčkami za válendovou bočnici (zábranu) a získejte v okamžiku dětskou válendu. Postýlka v této podobě je vhodná pro předškoláky, kteří do své postýlky vlezou bez pomoci dospělých.

V případě zájmu si můžete k postýlce dokoupit univerzální zábranu (tzv. válendovou bočnici) Jakmile je dítě schopno postýlku opouštět samo, zábranu/bočnici namontujete místo předního bočnice s příčkami. Z postýlky se tak stane první postýlka se zábranou.

Cosmo postýlka 2v1

Vlastnosti:

  • 3 úrovně roštu - z nejvyšší polohy rošt postupně snižujete, tak aby bylo dítě vždy v bezpečí (1. úroveň: 496 mm; 2. úroveň: 336 mm; 3. úroveň: 208 mm)
  • rošt je součástí postýlky
  • 3 vyjímatelné příčky, které dětem v pozdějším věku umožní samostatné používání postýlky, alternativou místo vyjímání příček je montáž univerzální zábrany (válendové bočnice)
  • úložný prostor pod postýlkou se pohybuje v praktických kolejničkách
  • zaoblení všech částí postýlky, se kterými dítě přichází do kontaktu, pro ještě větší bezpečí a komfort dítěte
  • vyrobeno z bezpečného materiálu
  • nelze přidat kolečka

Materiál:

  • čela jsou vyrobená z kvalitního lamina a nožky z natřené MDF desky

Celkové rozměry:

  • 1390 x 650 x 860 mm

Nosnost:

  • 25 kg

Matrace není součásti postýlky, vyberte si dětskou matraci do postýlky o rozměru 120x60 cm podle svých představ v kategorii dětské matrace.

KOSMETICKÁ VADA

Produkty označené textem "Kosmetická vada" znamenají, že při manipulaci s produkty (zákazníkem, přepravcem) došlo do jisté míry ke změně originálního vzhledu. Nejčastěji se jedná o drobné oděrky, vrypy, promáčkliny na povrchu produktu. Tyto vady však nemají vliv na funkci a svůj účel produkt stále splní. Buďte spolu s námi šetrní k přírodě a dejte 2. šanci tomuto produktu.

Bazar

Bazarový produkt za výhodnější cenu. U zboží z kategorie bazar jsme posoudili stav (bližší info najdete v popisu). Není-li uvedeno jinak jedná se o produkty, které nadále splní svoji funkci. Aktuální stav je zachycen na fotografiích, případně popsán slovy.

Reklamace bazar

Na BAZAR zboží je možno podat reklamaci do 12 kalendářních měsíců od převzetí zboží a pouze na vady, které nebyly uvedeny v popisu nebo na fotografiích.

Fotky uživatelů

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo