Babynabytek.cz   »   Dětský nábytek   /   Dětské stoly   /   Dětské psací stoly   /   Psací stůl s úložným prostorem CLARISS

PRODEJ SKONČIL - Psací stůl s úložným prostorem CLARISS

Clariss - sofistikované elegance a šik linie! Kolekce Clariss se upíná na rafinovaný detail, klasický tvar a dokonalé proporce. Univerzální kolekce určená pro .. více

Naše cena: od 14 769 Kč
Hodnocení
4.3
3 Hodnocení


Psací stůl s úložným prostorem CLARISS

Clariss - sofistikované elegance a šik linie! Kolekce Clariss se upíná na rafinovaný detail, klasický tvar a dokonalé proporce. Univerzální kolekce určená pro děti, mládež a dospělé.

Nabídka zahrnuje dvě klasické barevné varianty - bílou a černou. Zajímavého efektu lze dosáhnout propojením a sladěním dvou barev vedle sebe v jednom obytném prostoru.

S pomocí nábytku Clariss ​​můžete vyvinout v jakémkoli interiéru neopakovatelnou atmosféru, půvab a vytvořit něco z nostalgickým nádechem a stylem glamour.

Stůl s šuplíkem - funkční, praktický, vypadá skvěle, s velmi zajímavým řešením noh vespod psacího stolu. Dokonale zapadá do stylové řady celé kolekce "Clariss".

Vybaven příručním šuplíkem zajišťuje pohodlí při učení i práci. Stejně jako ostatní nábytek z kolekce "Clariss" se dodává ve dvou barvách a dvou odlišných verzích - BLOCK a CIRCLE.

BLOCK - hranatý tvar noh stolu
CIRCLE - zaoblený tvar noh stolu

Konstrukce nábytku je vyrobena z dřevotřískové desky, melamin. Čela, věnce, čelní desky a nohy jsou vyrobeny z lakované MDF.

 

Doba realizace nábytku - 7 týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.3
3 zákázníků
hodnotilo