Babynabytek.cz   »   Dětský nábytek   /   Komody a skříně   /   Komody   /   Komoda Beep GRAF

sleva

PRODEJ SKONČIL - Komoda Beep GRAF

Beep – nábytek jaký chcete! Moderní, originální kolekce nábytku pro mládež inspirováná současnými trendy. Nábytek z kolekce Beep díky universálnímu, modernímu .. více

Naše cena: od 7 969 Kč
Původní cena: od 8 929 Kč
Hodnocení
4.6
8 Hodnocení


Komoda Beep GRAF

Beep – nábytek jaký chcete! Moderní, originální kolekce nábytku pro mládež inspirováná současnými trendy.
Nábytek z kolekce Beep díky universálnímu, modernímu designu lze doladit téměř do každého interiéru. Zaoblené tvary šedé konstrukce doladěné výraznými, originalními detaily tvoří nádherný celek. Šíroka paleta barev dovolí doladit nábytek do každého konkretního interiéru.
Kolekce beep je určena pro mládež, ale pozor nejen pro ni!!! Inspirována současnou technologií výroby nábytku určitě najde své místo jak v teenegerském pokoji, moderním bytě, tak i v pokoji ve stylu Glamour.

Klasický kus nábytku v novém originálním designu. 3-šuplíková komoda z kolekce Beep je zajímavá kombinace současného designu s jedinečnými vlastnostmi, které nabízí tento typ nábytku. Tři velké zásuvky (dolní dvě jsou otevírací systémem push open - moderní způsob otevírání zásuvek pouze stlačením) a nejnovější typ kolejnic zajišťuje lehké a bezpečné otevírání a zavírání. Výhodou je automatické dovírání jež zajišťuje řádné fungování nábytku.

Multi-barevné detaily a dva typy předních čel GRAF a POP zajišťují tomuto nábytku výhodu pro umístění a doplnění do jakékoliv místnosti.

Konstrukce nábytku je vyrobena z lamino barvě GRAF (tmavě šedé) a čela jsou vyrobeny z Mdf ve dvou variantách: GRAF (tmavě šedé provedení) a POP (popelavě šedá) v kombinaci 8 barevných detailů. Tato varianta je v hlavní nabídce kolekce Beep pod názvem T04-04- POP


Doba realizace nábytku - 7 týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.6
8 zákázníků
hodnotilo