Babynabytek.cz   »   Dětský nábytek   /   Komody a skříně   /   Šatní skříně   /   Šatní skříň Beep - jednodvéřová GRAF

Sleva

PRODEJ SKONČIL - Šatní skříň Beep - jednodvéřová GRAF

Beep – nábytek jaký chcete! Moderní, originální kolekce nábytku pro mládež inspirováná současnými trendy. Nábytek z kolekce Beep díky universálnímu, modernímu .. více

Naše cena: od 11 590 Kč
Původní cena: od 12 859 Kč
Hodnocení
4.3
9 Hodnocení


Šatní skříň Beep - jednodvéřová GRAF

Beep – nábytek jaký chcete! Moderní, originální kolekce nábytku pro mládež inspirováná současnými trendy.
Nábytek z kolekce Beep díky universálnímu, modernímu designu lze doladit téměř do každého interiéru. Zaoblené tvary popelavě šedé konstrukce doladěné výraznými, originalními detaily tvoří nádherný celek. Šíroka paleta barev dovolí doladit nábytek do každého konkretního interiéru.
Kolekce beep je určena pro mládež, ale pozor nejen pro ni!!! Inspirována současnou technologií výroby nábytku určitě najde své místo v puberťáckém pokoji, moderním bytě i v pokoji ve stylu Glamour.

Nábytek který umožňuje neomezené možností k aranžování. Stejně jako u ostatních kolekcí je i u skříně Beep možnost volně dotvořit a vybrat barvy. Dodatečně každá skříň je vybavena jak tyčemi tak i sadou polic. Počet možných kombinací zaručuje kreativní barevné experimentování a taky možnost rozmístění jakkoliv v prostoru. Záleží pouze na fantazií každého zákazníka u sestavování daného produktu (jednotlivě anebo celé sady) jak bude nakonec vypadat výsledek a na jaké účely bude využíván.


Konstrukce tohoto nábytku je vyroben v kombinaci lamino v barvě tmavě šedé (GRAF). Čela skříňi jsou v barvě popelavě tmavě-šedé a detaily jsou v dalších 8 barevných detailních variantách. (tmavě šedé GRAF a popelavě šedé POP) provedení popelavě šedé je v hlavní nabídce pod kodem T04-01-POP-.....Vybrobeny jsou z mdf matieriálu.

Hlavní výhody:
- originální design
- tři barevné provedení čelních desek
- osm barevných doplňků
- tyč a 4 police v sadě
- zaoblené hrany
- trvalá a pevná konstrukce
- regulace výšky

Doba realizace 7 týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.3
9 zákázníků
hodnotilo