Babynabytek.cz   »   Dětský nábytek   /   Dětské stoly   /   Dětské psací stoly   /   Psací stůl Limo

sleva

PRODEJ SKONČIL - Psací stůl Limo

LiMO – nápaditý design nejen pro děti! „LiMO“ to je univerzální, barevný nábytek navržen na základě současných trendů ve světovém designu. Perfektní volba pro .. více

Naše cena: od 8 259 Kč
Hodnocení
4
0 Hodnocení


Psací stůl Limo

LiMO – nápaditý design nejen pro děti! „LiMO“ to je univerzální, barevný nábytek navržen na základě současných trendů ve světovém designu. Perfektní volba pro malé děti i studenty. Může vyniknout v kanceláři, dětském pokoji a taktéž i v obývacím pokoji a vždy bude vydávat dávku designerské energie. Charakteristika celé kolekce „LiMO“ jsou barevné doplňky vyrobeny z masivního bukového dřeva.
Kolekce „LiMO“ je vyrobena v kombinaci tří barevných variant: krásné energické oranžové, svěží jarní zelené a typické barvy buku.

Rám nábytku je možné vyrobit v barvě popelavé, nebo krémové. Standardně je barva oranžová a zelená v kombinaci s popelavou a barva buková s krémovou. Pokud si vyberete jinou kombinaci, prosíme o uvedení do poznámky při objednávce.

Rám nábytku je možné vyrobiť vo farbe popolavé, alebo krémové. Štandardne je farba oranžová a zelená v kombinácii s popolavou a farba buková s krémovou. Ak si vyberiete inú kombináciu, prosíme o uvedenie do poznámky pri objednávke.Množství tvarů, barevná různorodost kolekce s velice univerzálním designem - to je charakteristika pro tuto kolekci.

Součástí tohoto psacího stolu je i kontejner.
Konstrukce: lamino v kombinaci s lakovaným masivním bukem.
Úchyty: masivní lakované bukové dřevo
Doba realizace nábytku - 7 týdnů.

více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4
0 zákázníků
hodnotilo