infolinka: po-pá 7:30-20:00 +420 555 440 413
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech

Dětské vyvýšené postele


Vyvýšené dětské postele svou konstrukcí nabízí kombinaci pohodlného a bezpečného spánku na vyvýšené posteli a prostoru na hraní v domečku s látkovou stěnou. Vy tak koupí získáte kvalitní postel a zároveň jedinečné místo na hraní pro vaše dítě. Všechny typy splňují standardy bezpečí vaší ratolesti a skvěle se hodí do každé moderní domácnosti.

Vybrat si můžete vyvýšené postele s domečkem nebo třeba vyvýšenou postel se skluzavkou. Aby bylo zajištěno bezpečí vašeho dítěte, součástí postýlky je i zábrana, která navíc zabrání spadnutí přikrývky na zem.

Produkty v kategorii
Dětská postel NEO PLUS

Dětská postel NEO PLUS

akční cena 4 890,- Kč  (ušetříte: 1 320,- Kč)

Dětská postel se skluzavkou. Postel je vyrobena z borovice. Postele dodáváme včetně roštu a matrace. Tato dětská postel svou konstrukcí nabízí kombinaci pohodlného a bezpečného spánku na vyvýšené posteli a prostoru na hraní v domečku s látkovou stěnou.

Dětská vyvýšená postel Ourbaby Modo

Dětská vyvýšená postel Ourbaby Modo

akční cena od 4 090,- Kč  (ušetříte: 1 300,- Kč)

Dětská vyvýšená postel Ourbaby Modo, kterou si zamilují kluci i holčičky! Vyrobená z borovice(masivu). Velice stabilní a bezpečná postel, která poskytuje účelné využití prostoru v dětském pokoji. Postel dodáváme spolu s borovicovým roštem a látkovým domečkem, který vytvoří dětem soukromí a ukryje jejich poklady.

Dětská postel zvýšená NEO

Dětská postel zvýšená NEO

akční cena 4 679,- Kč  (ušetříte: 1 111,- Kč)

Zvýšená dětská postel NEO z masivu Materiál: borovicové lakované dřevo Barevné odstíny : borovice Postel je dodávána s molitanovou matrací, roštěm a textilním domečkem. Všechny prvky potřebné pro montáž jsou přiloženy.

Dětská vyvýšená postel Ourbaby Modo Bílá

Dětská vyvýšená postel Ourbaby Modo Bílá

akční cena od 4 419,- Kč  (ušetříte: 1 221,- Kč)

Krásná bílá postel Ourbaby Modo, která Vás zaujme na první pohled. Vyrobená z borovice(masivu). Velice stabilní a bezpečná postel, která poskytuje účelné využití prostoru v dětském pokoji. Postel dodáváme spolu s borovicovým roštem a látkovým domečkem, který vytvoří dětem soukromí a ukryje jejich poklady.

Dětská postel Flo se skluzavkou

Dětská postel Flo se skluzavkou

5 689,- Kč

Dětská postel se skluzavkou. Postel je vyrobena z borovice. Tato dětská postel svou konstrukcí nabízí kombinaci pohodlného a bezpečného spánku na vyvýšené posteli a prostoru na hraní v domečku s látkovou stěnou. Nápaditým řešením provedení dětské postele tak poskytuje velmi účelné využití prostor v dětském pokoji.

Dětská vyvýšená postel Ourbaby Modo Olše

Dětská vyvýšená postel Ourbaby Modo Olše

akční cena od 4 219,- Kč  (ušetříte: 1 171,- Kč)

Krásná vyvýšená postel Ourbaby Modo nesmí chybět v žádném dětském pokoji! Vyrobená z borovice(masivu). Velice stabilní a bezpečná postel, která poskytuje účelné využití prostoru. Postel dodáváme spolu s borovicovým roštem a látkovým domečkem, který vytvoří dětem soukromí a ukryje jejich poklady.

Dětská postel Emi

Dětská postel Emi

5 559,- Kč

Dětská vyvýšená postel s psacím stolem. Postel je vyrobena z borovice. Postele dodáváme včetně roštu a matrace. Tato dětská postel svou konstrukcí nabízí kombinaci pohodlného a bezpečného spánku na vyvýšené posteli a prostoru na hraní v domečku s látkovou stěnou. Novinkou je také dětský psací stůl, který jde vysunout a zasunout zpět pod postel.

Dětská postel Laura

Dětská postel Laura

akční cena od 5 629,- Kč  (ušetříte: 1 391,- Kč)

Dětská vyvýšená postel Laura. Postel z borovicového dřeva lakovaná třemi vrstvami laku. Všechny postele vlastní certifikát "Institutu technologie dřeva v Poznani", který je pro prodej patrových postelí nutností v EU. Postel obsahuje: 1x polyuretanovou matraci s bavlněným potahem na zip, rošt. Nosnost postele je 100 kg na lůžko.

Dětská postel zvýšená Neo

Dětská postel zvýšená Neo

5 289,- Kč

Zvýšená dětská postel NEO z masivu Materiál: borovicové lakované dřevo Barevné odstíny : bílá Postel je dodávána s molitanovou matrací, roštěm a textilním domečkem. Všechny prvky potřebné pro montáž jsou přiloženy. Jedná se o jednoduchou montáž podle návodu. Tato dětská postel svou konstrukcí nabízí kombinaci pohodlného a bezpečného spánku na vyvýšené posteli a prostoru na hraní v domečku s látkovou stěnou.

Vyvýšená buková postel KIM ONE

Vyvýšená buková postel KIM ONE

akční cena od 10 159,- Kč  (ušetříte: 2 581,- Kč)

Vyvýšená postel s žebříkem vyrobena z kvalitního bukového dřeva, které je vysoce odolné oproti smrkovému nebo borovicovému dřevu. Žebřík lze umístit jak na pravé, tak na levé straně postele. Cena zahrnuje postel a žebřík. Matrace není součástí postele, lze ji však nalezt v levém panelu sekce MATRACE, kde si vyberte příslušný rozměr.

Vyvýšená postel CLASIC s žebříkem (nížší varianta)

Vyvýšená postel CLASIC s žebříkem (nížší varianta)

od 12 889,- Kč

Vyvýšená postel CLASIC s žebříkem (nížší varianta) - skvělé řešení pro menší dětské pokoje. Pohodlná postel pro spaní, místo pod postelí pro dětské radovánky nebo nábytkové doplňky. Postel vyrobena z vysoce kvalitní broušené MDF desky. Možnost barevného provedení: bílá, světle růžová, tmavě růžová, fialová, modrá, vanilková.

Vyvýšená postel  ZÁMEK s žebříkem (nížší varianta)

Vyvýšená postel ZÁMEK s žebříkem (nížší varianta)

od 12 889,- Kč

Vyvýšená postel ZÁMEK s žebříkem (nížší varianta) - skvělé řešení pro menší dětské pokoje. Pohodlná postel pro spaní, místo pod postelí pro dětské radovánky nebo nábytkové doplňky. Postel vyrobena z vysoce kvalitní broušené MDF desky. Má 40 cm vysokou horní zábranu ve tvaru hradeb, která zabraňuje vypadnutí dítěte a tímto poskytuje perfektní bezpečí.

Dětská vyvýšená postel ZÁMEK

Dětská vyvýšená postel ZÁMEK

od 12 889,- Kč

Postel s žebříkem vyrobena z vysoce kvalitní MDF desky (stlačená dřevní štěpka pod tlakem). Má 40 cm vysokou horní zábranu ve tvaru hradeb, která zabraňuje vypadnutí dítěte a tímto poskytují perfektní bezpečí. Robustní a odolná konstrukce zaručuje bezpečné použivání postele po dlouhá léta.

  
Kategorie zboží
Certifikát
  • Získali jsme díky spokojenosti prestižní certifikát Ověřeno zákazníky
Heureka - ověreno zákazníky
Informace
Naši zákazníci
pokojicek-120.jpg p6220264.jpg martinka-k.-iii.jpg
Kontakt

Telefon: +420 555 440 413
E-mail:

Podrobnější kontaktní informace