infolinka: po-pá 7:30-20:00 +420 555 440 413
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech
Nacházíte se: Hlavní stránka > Dětské kuchyňky

Dětské kuchyňky


Dětská kuchyňka je opravdovým hitem ve světě hraček. Reálná zmenšenina opravdové dětské kychyňky nabízí skvělý zážitek při hře. V našem obchodě najdete dětské kuchyňky, které jsou snem každé malé kuchařky nebo kuchaře!

Dětská kuchyňka - také Vám doma děti rády pomáhají vařit, vytahují hrnce, pokličky, vařečky a hrají si na malé kuchtíky? Děti se při hře mohou učit nejen vařit, ale i řádně stolovat. Dětská kuchyňka umožní dětem být ve světě dospělých a to děti baví. Připravit hostinu, umýt nádobí, upéct dort pro své plyšové kamarády, panenky a rodiče. Kuchyňka je přesně to, co malí kuchaři potřebují. Dětské kuchyňky jsou propracované do posledních detailů a často s bohatým příslušenstvím. Dětské kuchyňky mají sporák, troubu, myčku, dřez a mnoho dalších doplňků jako talíře, příbory, nádobí apod., stejně jako opravdové kuchyně.

Produkty v kategorii
Pouze skladem

Dřevěné ovoce na krájení

339,- Kč

Děti, které rády pozorují rodiče při vaření, si jistě zamilují tento doplněk do kuchyňky. Vlastnosti: - rozvíjí motoriku rukou a prstů - jednotlivé části jsou spojeny pomocí suchého zipu, a tak si děti bezpečně vyzkoušejí krájení ovoce - balení obsahuje: prkýnko, nůž, banán, hrušku, kiwi, citrón, jablko, meloun, pomeranč - vhodné pro děti od 3 let - certifikát CE Materiál: - dřevo Rozměry: - prkýnko 29x15 cm - délka nože 16 cm - meloun 16x6 cm - citrón 7x5 cm

Dětská dřevěná kuchyňka s vybavením

3 359,- Kč

Nádherná a kvalitní dětská kuchyňka v krásných barvách, která je doplněná o různé realistické zvuky či další funkce a efekty, takže umožňuje dětem vychutnat si vaření jako ve skutečné kuchyni. Vlastnosti: - vyrobená z materiálů nejvyšší kvality - má zaoblené hrany - při výrobě je kladen důraz na detaily a kvalitu zpracování - součástí balení je kuchyňské náčiní - 2 hrnce s pokličkou, pánvička, miska, cedník, naběračka, obracečka a lžíce na těstoviny - k montáži je potřeba křížový šroubovák - není součástí balení (cca 40 minut) Materiál: dřevo Rozměry: 81x30x86 cm výška k pracovní desce - 47 cm

Dětská dřevěná kuchyňka Lux

3 299,- Kč

Nádherná a kvalitní dětská kuchyňka v krásných barvách, která umožňuje dětem vychutnat si vaření jako ve skutečné kuchyni. Vlastnosti: - vyrobená z materiálů nejvyšší kvality - má zaoblené hrany - při výrobě je kladen důraz na detaily a kvalitu zpracování - součástí balení je kuchyňské náčiní - 5 ks - dvířka trouby, mikrovlné trouby, pračky a skříněk mají bezpečné zamykání - k montáži je potřeba křížový šroubovák - není součástí balení (cca 40 minut) - certifikáty CE, EN71 Materiál: dřevo Rozměry: 95.

Dětská dřevěná kuchyňka Classic

1 949,- Kč

Nádherná a kvalitní dětská kuchyňka v krásných barvách, která umožňuje dětem vychutnat si vaření jako ve skutečné kuchyni. Vlastnosti: - vyrobená z materiálů nejvyšší kvality - má zaoblené hrany - při výrobě je kladen důraz na detaily a kvalitu zpracování - součástí balení je kuchyňské náčiní - 5 ks - dvířka trouby a mikrovlné trouby mají bezpečné zamykání - k montáži je potřeba křížový šroubovák - není součástí balení (cca 40 minut) - certifikáty CE, EN71 Materiál: dřevo Rozměry: 85x60x30 cm Rozměry balení: 67x37x15 cm

Dětská dřevěná kuchyňka - růžová

1 649,- Kč

Pokud Vám vaše dítě rádo pomáhá v kuchyni, je tato dětská kuchyňka s vybavením ideálním dárkem. Kuchyňka je vyrobená z kvalitního dřeva. Krásná růžovo-zelená kuchyňka se skládá ze skříňky, ve které je umístěna trouba, dřezu a varné desky, kde vaše dítě může připravit jídlo pro celou rodinu.

Dětská dřevěná mini kuchyňka

379,- Kč

Dítě chce být jako rodiče nebo jeho prarodiče - postarat se o dům, připravit chutné pokrmy, hostit rodinu a kamarády. Díky této mini kuchyňce se dítě bude cítit jako opravdový kuchař/ka a zábava při přípravě jídla pro celou rodinu nebude brát konce! Ovládací knoflíky vydávají charakteristické zvuky zapínání sporáku.

Dřevěná zelenina na krájení

339,- Kč

Děti, které rády pozorují rodiče při vaření, si jistě zamilují tento doplněk do kuchyňky. Vlastnosti: - rozvíjí motoriku rukou a prstů - jednotlivé části jsou spojeny pomocí suchého zipu, a tak si děti bezpečně vyzkoušejí krájení zeleniny - balení obsahuje: prkýnko, nůž, okurku, cibuli, mrkev, rajče, papriku, lilek a ředkev - vhodné pro děti od 3 let - certifikát CE Materiál: - dřevo Rozměry: - 29x16.

Dětská dřevěná kuchyňka Susibelle

akční cena 1 999,- Kč

Tato dřevěná kuchyňka je ideálním řešením pro malé kuchaře, kteří nemohou vařit v opravdové kuchyni. Při výrobě je kladen důraz na detail a reálné prvky. V naší nabídce naleznete také mnoho doplňku do dětských kuchyněk. Balení obsahuje: trouba s poličkou varná deska s 2 hořáky nádstavec s poličkou a 2 věšáky doplňky - naběračka, hrnec s pokličkou, pánev, solnička a pepřenka Rozměry: výška - 62 cm šířka - 35,5 cm hloubka - 20,5 cm výška od země k pracovní ploše - 38-40 cm Materiál: dřevo Splňuje bezpečnostní normy EU.

Dětská dřevěná kuchyňka Modern

2 329,- Kč

Tato nádherná kuchyňka v moderním provedení potěší všechny děti, které milují vaření. Kuchyňka je vyrobená z kvalitního dřeva. Krásná kuchyňka je vybavena troubou, mikrovlnkou, varnou deskou, myčkou, dřezem s kohoutkem a praktickými poličkami. Velmi realistické detaily! Výrobek je určen pro děti starší 3 let.

Dětská dřevěná kuchyňka s příslušenstvím

2 249,- Kč

Ideální dárek pro malé šéfkuchaře! Tento produkt napomáhá rozvoji koordinace pohybů dítěte a stimuluje jeho představivost. Dítě napodobuje chování dospělých a tím rozvíjí svoje sociální dovednosti. Kuchyňku je nutno sestavit dle přiloženého návodu. Kuchyňka je velmi precizně zpracována, je kladen důraz na detail.

Dětská dřevěná kuchyňka s vybavením

1 749,- Kč

Nádherná a kvalitní dětská kuchyňka v modrém provedení potěší všechny malé kuchaře. Vlastnosti: - vyrobená z materiálů nejvyšší kvality - má zaoblené hrany - při výrobě je kladen důraz na detaily a kvalitu zpracování - součástí balení je kuchyňské náčiní - hrnec s pokličkou, pánvička s pokličkou, lžíce, vidlička a nůž - k montáži je potřeba křížový šroubovák - není součástí balení (cca 30 minut) Materiál: dřevo Rozměry: 60x30x85 cm výška k pracovní desce - 47 cm

Dětská dřevěná kuchyňka Comfort

2 119,- Kč

Nádherná a kvalitní dětská kuchyňka umožňuje dětem vychutnat si vaření jako ve skutečné kuchyni. Vlastnosti: - vyrobená z materiálů nejvyšší kvality - má zaoblené hrany - při výrobě je kladen důraz na detaily a kvalitu zpracování - součástí balení je kuchyňské náčiní - 16 ks - dvířka trouby a mikrovlné trouby mají bezpečné zamykání - k montáži je potřeba křížový šroubovák - není součástí balení (cca 40 minut) - certifikáty CE, EN71 Materiál: dřevo Rozměry: 92x60x30 cm Rozměry balení: 67.

Snídaňový set do dětské kuchyňky

379,- Kč

Snídaňový set dítě využije ve různých hrách, třeba na restauraci, vaření atd. Na víc si procvičuje motoriku rukou a prstů. Velkou výhodou je skutečnost, že jednotlivé části jsou spojeny pomocí suchého zipu, a tak si bezpečně vyzkouší krájení. Balení obsahuje: - chléb - 9 x 7cm - sýr - salám - 13cm - vejce - ryba - nůž - 12,5cm Vhodné pro děti od 3 let.

Dětský dřevěný mixér

449,- Kč

Super pomocník pro všechny malé šéfkuchaře! Mixér je vyrobený z kvalitního dřeva, lakovaný bezpečnými barvami pro děti. Mixér je vybaven ramenem, které lze pohodlně zvednout díky úchopu na hoře. Při otáčení zapínání, mixér vydává zvuk. Metlička se otáčí. Součástí balení je i plastová miska.

Jogurty do dětské kuchyňky

169,- Kč

Jogurty v krásných veselých barvách jistě vyniknou v každé dětské kuchyňce nebo v obchůdku. Na víc lze jogurt otevřít, protože víčko je na suchý zip. Balení obsahuje: jogurty - 4 ks Rozměry: 5 x 6 cm Věk: 18 m+ Splňuje bezpečnostní normy EU.

Dětský kuchařský set

329,- Kč

Nyní si pečení svých oblíbených sušenek užijí i děti! Díky modro-červené kombinaci je tento set vhodný pro malé kuchaře i kuchařky. Balení obsahuje: zástěra s délkou 56 cm, rukavice a čepice 4 formičky dřevěný váleček dárkové balení Rozměry: délka válečku - 19 cm čepice - výška asi 24 cm a obvod asi 50 cm ( na suchý zip - regulace cca 4 cm) rukavice - 17 x 12 cm zástěra - 55 x 45 cm Doporučeno pro děti od 4 let.

Dětská dřevěná kuchyňka Julie

1 899,- Kč

Dětská kuchyňka v krásném barevném provedení je snem každého malého kuchaře a kuchařky. Vlastnosti: - kuchyňka se skládá z trouby s dvířky, varné desky, dřezu s kohoutky, skříňky a poličky - součástí je i kuchyňské náčiní 5 ks - povzbuzujte představivost a koordinaci oka a ruky - certifikát CE Materiál: - dřevo Rozměry: - 58x31,5x68,5 cm

Krájecí dort

279,- Kč

Fantastická sada pro malé cukráře a cukrářky. Vlastnosti: - sada obsahuje 80 jednotlivých částí - jednotlivé části jsou spojeny pomocí suchého zipu - rozvíjí manuální zručnost dítěte Materiál: - plast Rozměry: - 63x76x41 cm

Krájecí ovoce a zelenina

189,- Kč

Perfektní sada do dětské kuchyňky. Vlastnosti: - sada obsahuje meloun, pomeranč, kukuřici, zelí, banán, ananas, rajče, nůž a prkýnko - jednotlivé části jsou spojeny pomocí suchého zipu, a tak si děti bezpečně vyzkoušejí krájení Materiál: - plast Rozměry: - rozměr balení 25x37x6 cm

Dětská dřevěná kuchyňka a prodejní stánek 2v1

2 779,- Kč

Ideální dárek pro malou kuchařku nebo kuchaře. Vlastnosti: - vyrobená z materiálů nejvyšší kvality - z jedné strany je kuchyňka a z druhé prodejní stánek - součástí balení je kuchyňské náčiní - 5 ks - má zaoblené hrany - při výrobě je kladen důraz na detaily a kvalitu zpracování - certifikáty CE, EN71, SGS Materiál: - dřevo Rozměry: - délka 60 cm - šířka 30 cm - výška 92 cm

Dětská kuchyňka Provence

3 599,- Kč

Krásná bílá kuchyňka v retro stylu potěší všechny děti, které milují vaření. Vlastnosti: - je vybavená sporákem s troubou, mikrovlnkou a dřezem s kohoutkem - propracované detaily - mnoho příslušenství včetně telefonu - certifikát CE Rozměry: 65x97x30 cm

Dětská růžová dřevěná kuchyňka

1 749,- Kč

Tato kuchyňka je jistě tím nejlepším dárkem pro malé kuchařky! Při výrobě je kladen důraz na detail a reálné prvky. V naší nabídce naleznete také mnoho doplňku do dětských kuchyněk. Balení obsahuje: trouba s poličkou varná deska s 2 hořáky nádstavec s poličkou a 2 věšáky doplňky - naběračka, hrnec s pokličkou, pánev, solnička a pepřenka Rozměry: 54 x 35,5 x 20,5cm Materiál: dřevo Splňuje bezpečnostní normy EU.

Dětská dřevěná kuchyňka s vybavením

1 549,- Kč

Dítě chce být jako rodiče nebo jeho prarodiče - postarat se o dům, připravit chutné pokrmy, hostit rodinu a kamarády. Dětská kuchyňka je dokonalou imitací klasické kuchyně s vybavením a umyvadlem. Její velikost je upravena tak, aby si malé děti mohly pohodlně hrát. Balení zahrnuje sporák s troubou, hračku hodiny, sadu nádobí a skříňku, ve které může být uložené nádobí.

  
Kategorie zboží
Certifikát
  • Získali jsme díky spokojenosti prestižní certifikát Ověřeno zákazníky
Heureka - ověreno zákazníky
Novinky emailem
  • Přihlaste se k odběru novinek emailem
Informace
Kontakt

Telefon: +420 555 440 413
E-mail:

Podrobnější kontaktní informace

Odkazy

banaby - dětský nábytek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.