Babynabytek.cz   »   Nábytek   /   Ložnice   /   Postele   /   Postel 160x200 First

PRODEJ SKONČIL - Postel 160x200 First

"First" je kolekce nábytku pro novorozence a děti v kojeneckém věku. Materiál nejvyšší kvality je vyroben s ohledem na mimořádnou citlivost dítěte. Všechny .. více

Naše cena: od 16 290 Kč
Původní cena: od 18 089 Kč
Hodnocení
4.9
14 Hodnocení


Postel 160x200 First

"First" je kolekce nábytku pro novorozence a děti v kojeneckém věku. Materiál nejvyšší kvality je vyroben s ohledem na mimořádnou citlivost dítěte. Všechny dřevěné prvky (včetně dýhy) jsou upraveny ručně včetně příměsí přírodních rostlinných olejů. Čela skříněk a zásuvek vyrobené z MDF desky. Příčky postýlek jsou pokryty akrylovými ekologickými barvami.

"First" je volba pro lidi, kteří hledají u nábytku jednoduchost, nenáročnost. Díky použitému materiálu a designu oceníte originalitu a jedinečnost.

Stejně jako ostatních kolekcí od "Timoore"se také v kolekci "First" klade velký důraz na bezpečnost u používání. Všechna nebezpečná místa, které představují potencionální nebezpečí, jako rohy, jsou zaoblené. Oleje a laky použité při výrobě nábytku jsou bezpečné pro zdraví dítěte. Jemné, harmonické kombinace barev mají uklidňující vliv. Originální rukojeti z přírodního dřeva krásně definují celou tuto kolekci.

Konstrukce - dřevotříska v kombinaci s MDF.
Výběr tkanin dle aktuálního vzorníků u výrobce.

Postel je balená ve 3 balících:
1 balík 33kg, 2 balík 42kg, 3 balík 13kg

Doba realizace nábytku - 7 týdnů.

Rozměr postele: 200x160 cm
více značky: Timoore

Fotky uživatelů

přidat fotku

Diskuze

Máte dotaz, pochvalu či připomínku?
Diskutujte o tomto produktu.

Recenze produktu

Průměrné
hodnocení
4.9
14 zákázníků
hodnotilo