infolinka: po-pá 7:30-20:00 +420 555 440 413
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech
Nacházíte se: Hlavní stránka > Dětské matrace > Matrace 200x120cm

Matrace 200x120cm

Zárukou pohodlného a zdravého spánku vašeho dítěte je kvalitní matrace ze zdravotně nezávadného materiálu. Je třeba dostatečná velikost matrace do klasické postele 200 x 120 cm, aby dítě mělo během noci dost prostoru pro obracení. Výborným materiálem je termoelastická pěna, která se umí výborně přizpůsobit tvaru dětského těla. Dokáže poskytovat oporu páteři, netlačí na vnitřní orgány a cévy. Neblokuje krevní oběh, a proto nedochází k pocitu studených nohou. Dítě se ráno vždy cítí svěží a odpočinuté. Tento typ matrace se zhotovuje z polyurethanové pěny. Navíc matrace může obsahovat i snímatelný antialergický potah. Jiným typem matrací jsou pružinové. I ty se dokonale přizpůsobují tvaru dětského těla. Pružiny jsou umístěny v samostatných kapsách, aby se o sebe netřely a naopak umožnily dokonalé rozložení tělesné váhy. Kromě toho je vhodné opatřit matrace chráničem. Ten se zhotovuje z bavlny s voděodolnou membránou. Přitom chrániče umí zabránit rozmnožení roztočů a jsou také nepromokavé.

Produkty v kategorii

Chránič matrace

od 329,- Kč

Chránič matrace je vyroben z vysoce kvalitní bavlny se speciálně přidanou voděodolnou membránou. Chrániče předcházejí množení roztočů a bakterií a jsou nepromokavé. Chrání matraci před ušpiněním, vlhkostí (vodní párou, potem, ..). Zaručují bezpečné a pohodlné spaní.

Matrace TERMOELASTICKÁ - 200x120 cm

akční cena 3 069,- Kč

Matrace z termoelastické pěny jsou v současné době nejvíce pohodlnými a zároveň nejvíce přínosnými výrobky pro zdraví na trhu. Díky tzv. efektu paměťové pěny se matrace přizpůsobí tvaru Vašeho těla, poskytne oporu páteři, nezpůsobí tlak na vnitřní orgány a cévy. V průběhu spánku není krevní oběh blokován, tedy nedochází k efektu „studených nohou“.

  
Kategorie zboží
Certifikát
  • Získali jsme díky spokojenosti prestižní certifikát Ověřeno zákazníky
Heureka - ověreno zákazníky
Novinky emailem
  • Přihlaste se k odběru novinek emailem
Informace
Naši zákazníci
PB050754.JPG obr1.JPG p.sventekova-andrea-sk.jpg
Kontakt

Telefon: +420 555 440 413
E-mail:

Podrobnější kontaktní informace

Odkazy

banaby - dětský nábytek