infolinka: po-pá 7:30-20:00 +420 555 440 413
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech
Nacházíte se: Hlavní stránka > Dětské postele dle rozměru > Dětské postele 200x120

Dětské postele 200x120

Letiště může být vhodným doplňkem dětského pokoje, například pokud v něm budou spát sourozenci, nebo tehdy, když si potomek často zve domů kamarády a zůstávají i na noc. Na posteli o rozměrech 200 x 120 se mohou pohodlně vyspat i tři malí caparti právě díky širší matraci. V nabídce je i patrová postel těchto rozměrů, která nabízí různé způsoby využití prostoru mezi horním a dolním patrem a ušetří tak prostor v dětském pokoji. Pohodlí ovšem zajistí například i klasická postel této velikosti vyrobená z kvalitní svařované oceli nebo jiných materiálů. Kvalita je samozřejmostí, doporučuje se pořídit do těchto postelí matrace tloušťky alespoň 16 cm, aby se zajistil pohodlný spánek. Tento typ postelí může díky dostatečné velikosti malému školákovi vydržet díky rozměrům až do puberty. Jedná se tak o rozumnou investici na řadu let dopředu.

Produkty v kategorii

Kovová postel model 16 120x200

od 8 359,- Kč

Mistrovské dílo mezi postelemi z kovu!Postel se hodí nejen do dětského pokoje. Dekorační prvky jsou jednoduché a zkroucené tyče 12x12 mm a kované části typu "S". Postel je vyrobena z vysoce kvalitní oceli. Kovový rám se skládá ze čtyř částí spojených osmi šrouby, které činí konstrukci velmi pevnou a kvalitní.

Patrová postel Max3 bílá

akční cena 18 999,- Kč

Překrásná a velice funkční patrová postel, která se hodí do všech dětských pokojíčku. Dolní část má širší matraci, z toho důvodů je postel vhodná až pro 3 osoby. Schody z boku postele plní funkci šuplíku na kolejničkách. Díky projektu a způsobů provedení postele je volný prostor mezi horním a dolním patrem ještě lépe využit.

  
Kategorie zboží
Certifikát
  • Získali jsme díky spokojenosti prestižní certifikát Ověřeno zákazníky
Heureka - ověreno zákazníky
Novinky emailem
  • Přihlaste se k odběru novinek emailem
Informace
Naši zákazníci
postel008.JPG pokojicek-120.jpg patrova-postel-julie.jpg
Kontakt

Telefon: +420 555 440 413
E-mail:

Podrobnější kontaktní informace

Odkazy

banaby - dětský nábytek