infolinka: po-pá 7:30-20:00 +420 555 440 413
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech
Nacházíte se: Hlavní stránka > Dětské obrazy na zeď

Dětské obrazy na zeď


Rozveselte dětský pokojíček barevnými obrázky. Nabízíme obrázky ručně malované na plátno nebo speciálně tištěné. V této kategorii si jistě každý najde to „své“.

Produkty v kategorii

Dětský obrázek č.04 - Koník

269,- Kč

Dětský obrázek "Koník" vytvoří jedinečnou atmosféru v každém dětském pokojíčku! Díky rozmanitosti vzorů a bohatých barev se bude líbit všem malým zákazníkům: holčičkám, chlapcům, ale i novorozencům :-) Obrazy jsou tištěny speciálními barvami na vysoce kvalitních plátnech, díky čemuž mají vysoké rozlišení.

Dětský obrázek č.14 - SWEET TREE (St2)

269,- Kč

Krásný dětský obrázek s jemným jarním motivem, který rozzáří každý dětský pokojíček! Spolu se samolepkami, hodinami, polštářem a chráničem tvoří jedinečný doplňkový set! Obrazy jsou tištěny speciálními barvami na vysoce kvalitních plátnech, díky čemuž mají vysoké rozlišení. Plátno je nataženo na 2 cm široký rám.

Dětský obrázek č.13 - SWEET TREE (St1)

269,- Kč

Dětský obrázek s krásným jarním motivem, který zvedne náladu všem! Spolu se samolepkami, hodinami, polštářem a chráničem tvoří jedinečný doplňkový set! Obrazy jsou tištěny speciálními barvami na vysoce kvalitních plátnech, díky čemuž mají vysoké rozlišení. Plátno je nataženo na 2 cm široký rám.

Dětský obrázek č.03 - Náklaďák

269,- Kč

Dětský obrázek s motivem nákladního auta, který rozzáří každý klučičí pokojíček! Spolu se samolepkami, hodinami, polštářem a chráničem tvoří jedinečný doplňkový set! Obrazy jsou tištěny speciálními barvami na vysoce kvalitních plátnech, díky čemuž mají vysoké rozlišení. Plátno je nataženo na 2 cm široký rám.

Dětský obrázek č.01 - Žluté autíčko

269,- Kč

Krásný dětský obrázek "Žluté autíčko" rozzáří každý klučičí pokojíček! Spolu se samolepkami, hodinami, polštářem a chráničem tvoří jedinečný doplňkový set! Obrazy jsou tištěny speciálními barvami na vysoce kvalitních plátnech, díky čemuž mají vysoké rozlišení. Plátno je nataženo na 2 cm široký rám.

Dětský obrázek č.15 - SWEET TREE (St3)

269,- Kč

Dětský obrázek s jemným jarním motivem, který zvedne náladu všem! Spolu se samolepkami, hodinami, polštářem a chráničem tvoří jedinečný doplňkový set! Obrazy jsou tištěny speciálními barvami na vysoce kvalitních plátnech, díky čemuž mají vysoké rozlišení. Plátno je nataženo na 2 cm široký rám.

Rámečky TriFrame

od 2 749,- Kč

Novinka!Triframe- neobvyklé a velmi elegantní trojdílné rámečky. Díky originálnímu tvaru a kompozici lze rámeček zavěsit na jakýkoliv způsob. Zajímavého efektu lze dosáhnout spojením více rámečků. Rámečky vyrobeny z 18 mm lakované MDF desky. Produkt je k dispozici v šesti různých barvách. Doba realizace nábytku - 7 týdnů.

Dětský obrázek č.02 - Hasičské auto

269,- Kč

Krásný dětský obrázek, který rozzáří každý klučičí pokojíček! Spolu se samolepkami, hodinami, polštářem a chráničem tvoří jedinečný doplňkový set! Obrazy jsou tištěny speciálními barvami na vysoce kvalitních plátnech, díky čemuž mají vysoké rozlišení. Plátno je nataženo na 2 cm široký rám.

Dětský obrázek č.41 - Vesmír

269,- Kč

Dětský obrázek "Vesmír" vykouzlí atmosféru kosmu v každém dětském pokojíčku! Díky rozmanitosti vzorů a bohatých barev se bude líbit všem malým zákazníkům: holčičkám, chlapcům, ale i novorozencům :-) Obrazy jsou tištěny speciálními barvami na vysoce kvalitních plátnech, díky čemuž mají vysoké rozlišení.

Dětský obrázek č.16 - HAPPY DAISIES Blue

akční cena 189,- Kč

Dětský obrázek s motivem jarní květinky, který udělá radost každé malé slečně! Spolu se samolepkami, hodinami, polštářem a chráničem tvoří jedinečný doplňkový set! Obrazy jsou tištěny speciálními barvami na vysoce kvalitních plátnech, díky čemuž mají vysoké rozlišení. Plátno je nataženo na 2 cm široký rám.

Dětský obrázek č.40 - Letadla (S2)

269,- Kč

Dětský obrázek "Letadla" rozzáří každý klučičí pokojíček! Spolu se samolepkami, hodinami, polštářem a chráničem tvoří jedinečný doplňkový set! Obrazy jsou tištěny speciálními barvami na vysoce kvalitních plátnech, díky čemuž mají vysoké rozlišení. Plátno je nataženo na 2 cm široký rám.

Dětský obrázek - Medvídek Pú

239,- Kč

Dětský obrázek s Medvídkem Pů rozveselí každý dětský pokojíček a jistě potěší všechny jeho obdivovatele. AKRYLOVÉ OBRAZY na průhledném akrylu, vyrábíme metodou polymerního digitálního tisku.

Dětský obrázek - Mickeyho Klubík

239,- Kč

Dětský obrázek Mickeyho Klubík rozveselí každý dětský pokojíček! AKRYLOVÉ OBRAZY na průhledném akrylu, vyrábíme metodou polymerního digitálního tisku.

  
Kategorie zboží
Certifikát
  • Získali jsme díky spokojenosti prestižní certifikát Ověřeno zákazníky
Heureka - ověreno zákazníky
Novinky emailem
  • Přihlaste se k odběru novinek emailem
Informace
Naši zákazníci
martinka-k.-v--hanicka-.jpg p.mazanova-postylka-natural.jpg pani-kosova.jpg
Kontakt

Telefon: +420 555 440 413
E-mail:

Podrobnější kontaktní informace

Odkazy

banaby - dětský nábytek